AutoPatcher integracja z płytą Win xp sp2

Mam takie pytanie jak można zintegrowac xp sp 2 ze wszystkimi poprawkami ściągłem sobie specjalnie do tego AutoPatcher i program nLite ale coś nie chcą współpracowac ze sobą hehe Czy istnieje jakiś inny sposub bądź zintegrowania tego AutoPatchera innym programem może coś źle robie nie chodzi mi tu o te programy do podrasowywania tylko o wszystkie poprawki aktualizacje krytyczne zalecane o niskim priorytecie itp.(wszystko co z microsoftu) !!

W Nlite też mozna zintegrowac te poprawki. Chyba, że chcesz ręcznie to zrobic to zajrzyj tutaj, metoda SVCPACK.INF

Tak ale jak jak wyskakuje błąd może źle coś robie a ten ręczny sposb to czasochłonny bo tyle tych poprawek jest żę !!

Każda praca jest czasochlonna :wink:

Poczytaj tamte forum. Jakbys poczytał to byś wiedział, że są programy automatyzujące te poprawki. Wygenerują ci od razu plik SVCPACK.INI. Możesz zintegrować je do swojej płyty instalacyjnej. Zreszta robisz to raz a pozniej tylko dodajesz pojedyncze poprawki.

Co do Nlite też tam jest opisane jak należy to zrobic.

A propo co do poprawek. Nie wszystkie należy instalować. Instaluj przede wszystkim te, które są krytyczne. Pozostałe są opcjonalne.