Autostart, co mogę wyłączyć?

Ostatnio system wolno startuje, zamieszczam screen z programu CCleaner i proszę o wskazówki co mogę usunąć z autostartu, może to przyspieszy start systemu:

http://img25.imageshack.us/i/autostarts.png/

Jeśli potrzeba jeszcze jakichś informacji to proszę pisać.

Nero, USB, Adobe, Office

klik,lista zbędnych aplikacji auto start,jak coś wyłączysz a okaże się że jest potrzebne to włączysz z powrotem. :wink:

Wyłączyłem to co wymienił szymon189 i te wpisy które znalazłem pod adresem który podał semtex. Uruchomiłem ponownie komputer i wyskoczył błąd (screen), czy ktoś wie czym może on być spowodowany? Po kliknięciu na OK system działał normalnie, na wszelki wypadek uruchomiłem komputer jeszcze raz i żaden błąd już się nie pojawił. Wpis NvCplDaemon cały czas jest włączony, za każdym razem jak go odznaczę to wraca, czy ktoś wie dlaczego? Z góry dziękuję za odpowiedzi :slight_smile:

To jest od karty graficznej,skoro wraca to zostaw.Co do tego błędu,skoro się nie powtórzył to nie ma sprawy.

Wyłączanie z autostartu programu NvCplDaemon


A więc: Na początek należy wyłączc usługę “NVIDIA Display Driver Service”, czyli PPM na Mój komputer>Zaawansowane>Usługi i Aplikacje>Usługi odnajdujemy usługę “NVIDIA Display Driver Service” i klikamy zakończ, następnie klikamy na niom dwa razy i w otwartym oknie wybieramy “Tryb uruchomienia” na ręczny. Klikamy “Zastosuj”. Można zamknąc okno “Zarządzanie Komputerem”. Teraz wystarczy włączyć jakiś program do kontroli autostartu (np. systemowy ‘msconfg’) i odznaczamy program “NvCplDaemon”, po restarcie komputera wszystko jest już Ok.