Autostart prezentacji PowerPoint

(Czar1994) #1

Witam państwa!

To mój pierwszy post na tym forum :slight_smile:

Mam pewnego rodzaju problem, mam zrobić komputer do prezentacji. Na początku próbowałem zrobić wideoprezentacje, jednak ma ona być przedstawiana na telewizorze full HD a jakość tych wideoprezentacji jest znikoma, więc pomyślałem o bardziej skutecznym rozwiązaniu jakim jest po prostu prezentacja PowerPoint. Ten komputer ma działać mniej więcej tak że włączam go i automatycznie włącza się prezentacja, dodatkowo ma on być podpięty do internetu i te prezentacje raz na jakiś czas mają być aktualizowane, czyli zastosuje tu teamviewera lub podobny program. Problem mój polega na tym że prezentacja ma się włączać wraz z systemem. Próbowałem ustawić na autostart program powerpoint viewer ale gdy program się włączy trzeba podać lokalizacje prezentacji. Próbowałem też dać skrót do prezentacji z ustawionym uruchamianiem w powerpoincie viewerze ale wyskakuje błąd. Próbowałem też dodać skrót prezentacji z uruchamianiem w powerpoincie ale trzeba włączyć dopiero pokaz slajdów.

Proszę o radę jak ustawić autostart aby włączała się prezentacja od razu albo jak zrobić dobrej jakości wideoprezentacje (próbowałem w pinnacle studio 15). Dodam też że ma to być możliwie legalne i darmowe więc wolał bym aby nie trzeba było używać offica.

(Bowjan) #2

Do tworzenia prezentacji służy Power Point lub Impress będący składnikiem bezpłatnego Open Office.Pinnacle to program do edycji video.Zdecyduj się co chcesz zrobić!

(Czar1994) #3

Wiem to, ale można zrobić film w formie prezentacji. Wolał bym jednak zrobić prezentacje w powerpoincie.