Autostart prezentacji PowerPoint

Witam państwa!

To mój pierwszy post na tym forum :slight_smile:

Mam pewnego rodzaju problem, mam zrobić komputer do prezentacji. Na początku próbowałem zrobić wideoprezentacje, jednak ma ona być przedstawiana na telewizorze full HD a jakość tych wideoprezentacji jest znikoma, więc pomyślałem o bardziej skutecznym rozwiązaniu jakim jest po prostu prezentacja PowerPoint. Ten komputer ma działać mniej więcej tak że włączam go i automatycznie włącza się prezentacja, dodatkowo ma on być podpięty do internetu i te prezentacje raz na jakiś czas mają być aktualizowane, czyli zastosuje tu teamviewera lub podobny program. Problem mój polega na tym że prezentacja ma się włączać wraz z systemem. Próbowałem ustawić na autostart program powerpoint viewer ale gdy program się włączy trzeba podać lokalizacje prezentacji. Próbowałem też dać skrót do prezentacji z ustawionym uruchamianiem w powerpoincie viewerze ale wyskakuje błąd. Próbowałem też dodać skrót prezentacji z uruchamianiem w powerpoincie ale trzeba włączyć dopiero pokaz slajdów.

Proszę o radę jak ustawić autostart aby włączała się prezentacja od razu albo jak zrobić dobrej jakości wideoprezentacje (próbowałem w pinnacle studio 15). Dodam też że ma to być możliwie legalne i darmowe więc wolał bym aby nie trzeba było używać offica.

Do tworzenia prezentacji służy Power Point lub Impress będący składnikiem bezpłatnego Open Office.Pinnacle to program do edycji video.Zdecyduj się co chcesz zrobić!

Wiem to, ale można zrobić film w formie prezentacji. Wolał bym jednak zrobić prezentacje w powerpoincie.