Autostart problem niechcianych plików

Eset, malwsrebytes iobit AntiMalware, 360 Inter security. Dr,web courent, adAware remover. Skabowane i nic nie wykrywa .

Folder temp spamowany wyslany na virus total nic nie wskazało.

Co usunę z autostart to znów z folderu temp dodają się pliki do uruchomienia wraz Windows.

Wiem że format by załatwił sprawę, ale sporo danych na dysku i brak czasu na przerzuty danych. Proszę o jakieś wskazówki, dziękuję z góry za pomoc i wskazówki. Pozdrawiam

Raport obowiązkowy - Farbar Recovery Scan Tool

Przy czym nie gwarantuję, że już jutro ktoś namierzy gdzie jest zaraza (może być tak, że zrobisz skan i na 4 dni trzeba będzie PC wyłączyć by nie trzeba było odświeżać raportów).

jasne rozumem zrobie scan i wrzuce. Dziekuje za podpowiedzi

1 polubienie

Wywal wszystko z temp ( sprawdź czy nie ma jakiś plików ukrytych) wyczyść cache przeglądarek.

Najpierw wykonaj skan FRST - powinno być w logach wszystko widoczne. I tak będziemy czyścić temp.

Wykonaj skan:

  • RogueKiller Anti Malware
    Zalecane pobranie wersji przenośnej (portable). Przed uruchomieniem pełnego skanowania należy włączyć w ustawieniach bezsygnaturowy „moduł MaIPE (BETA)”; opcjonalnie „skanuj z pełną wydajnością” (ustawienia → ustawienia skanowania).

  • Malwarebytes Anti-Malware
    Upewnij się, że przed skanowaniem zostało zaznaczone: skanuj w poszukiwaniu rootkitów, skanuj archiwa, użyj sztucznej inteligencji. Opcje te odnajdziesz w ustawieniach → bezpieczeństwo → opcje skanowania.

1 polubienie

Temp czyszczone wiele razy, spakowane w paczke rar wrzucone na total virus. Nic nie wykryło. Czyszczone rejestry programami do czyszczenia. Pliki systemowe i ukryte mam włączone, także, rozszerzenia programów. Nic tam ukrytego nie ma.

Wrzucę scany i bd działać. Dzięki panowie

1 polubienie

Jak usunać visual c++ i Java jak wbudowany deinstalator nie uruchamia sie a innej javy i visual c++ nie moge zainstalować , bo chce odinstalowac stara, lub woła vc.msi.
jak przekonwrtuje z exe na msi nie odpowiada mu wersja oprogramownia.