Auzen X-Fi Prelude 7.1

(Nec) #1

Czy ktoś posiada taką kartę i mógłby napisać jak się sprawuje w grach,muzyce itd.

http://www.hardwarecanucks.com/forum/ha ... eview.html

(Adamt7) #2

Witaj....

Kupilem Auzena na wyprzedazy jak bylem w stanach i coz....kupa maxymalna.... sterowniki niedorobione ...jakosc mierna ... i bylo z nai wiecej problemow niz to warte....Szczerze to lepiej mi sie spisuje zintegrowana karta na plycie na chipie Realteka HD. NIE POLECAM ...no chyba ze na breloczek :wink:

ADAM

(Nec) #3

Cześć!

Muszę przyznać że wylałeś mi na głowę kubeł zimnej wody.

Trudno mi w to uwierzyć,ale skoro ją masz to wiesz co piszesz.

Chciałem wymienić swoją Audigy4 właśnie na Prelude 7.1,ale widać że Creative wiedzie prym.Mam nadzieję że ktoś kiedyś wyda kartę która pogodzi działanie w grach(EAX+RAM) z dobrą jakością muzyki,a może już jest taka tylko ja o niej nie wiem?

(Fokusmick) #4

Polecam X-Fi Fatal1ty retail

(Nec) #5

DeadOrAlive widzę że masz Viste,czy masz jakieś problemy z oprogramowaniem Creative,czy wszystko działa poprawnie?

Myślałem też o tej karcie,ale nie wiem czy usłyszę różnice po Audigy4.

(Fokusmick) #6

tak

to jeszcze zależy od głośników, ale jak masz klasowe, to dźwięk jaki usłyszysz wbije cię w podłoże :mrgreen:

(Boguszek) #7

Auzen X-Fi Prelude 7.1 jest ciekawą kartą ale ma zaporową cenę 200 $ i w Polsce nie jest dostępna karta jedynie można zamówić na ich stronie

pb92rv1g.jpg

http://www.auzentech.com/site/products/x-fi_prelude.php

Karta ma sterowniki od Creative d strony softu niczym się nie różnic od produktów Creative .

orach chip X-FI Creative.

na plus można zaliczyć wejście oraz wyjście optyczne a także możliwość zamówienia karty z odpowiednimi (OPAMP) i bardziej dostosować ją do swoich potrzeb odsłuchowych :slight_smile: fajna sprawa z tymi wymiennych OPAMP słynie Prodigy .Ta Karta jest na takim samym poziomie jak Creative Sound Blaster X-FI Platinum .

miejmy nadzieję że Auzen pociśnie Creative w sprawie sterowników oraz jest szansa że wyjdą stery do tej karty pod linuxa .