AV dla niedoświadczonego użytkownika. Jaki?

Witam

Mam pewien problem. Jaki program AV jest najlepszy dla niedoświadczonego użytkownika? Chodzi mi o taki, który jest najbardziej zautomatyzowany to znaczy sam pobiera aktualizacje oraz usuwa wirusy nie dając żadnych monitów. Chodzi mi o jeden z tych trzech.

AVG Anti-Virus Free Edition

avast! Professional Edition

Avira AntiVir Personal - Free

Program nie musi być w PL, ponieważ i tak nic nie zrozumie. Dosłownie nie potrafi nic tylko tyle, co włączyć, oglądnąć film czy poszperać w Internecie.

Dzięki za odpowiedzi

Polecam: Avira AntiVir Personal - Free lub AVG Anti-Virus Free Edition

Avira odpada bo nie jest po polsku czyli nie spełnia wymagań autora tematu.

Nie odpada, bo…

Avira free, jednak wypadało by ją skonfigurować :wink:

Avasta oczywiście odradzam :stuck_out_tongue:

Miałem wszystkie - niedawno je testowałem.

Wg. kolejności :

  1. avast

  2. AVG

  3. Avira

Dzięki za odpowiedzi. W dalszym ciągu nie wiem #-o . Każdy pisze, co innego.

Dobry jest ten AVAST Professional ?? Co do Aviry to wiem jak skonfigurować. Jest polskie forum poświęcone temu programowi i tam pisze. :lol:

Jak mam już za coś płacić to biorę Kaspersky’ego lub Noda32.

Dlaczego wybierasz tylko między tymi trzema programami? Rozumiem, żeby szukać darmowego, ale ty też wymieniłeś płatnego avasta przecież, który jest antywirusem z zupełnie innej bajki niż przeze mnie wymienione :slight_smile:

Dlatego wymieniłem tego Avasta ponieważ mam licencję. Ja używam Nod’a i Avast leży odłogiem. Więc teraz nie wiem, który wybrać. Lepszy darmowy AVG i Avira czy płatny Avast.

,Lepszy darmowy AVG i Avira czy płatny Avast".

Płatny Avast.

Avira lub AVG, jednak ja bym brał avire :stuck_out_tongue_winking_eye:

Jeśli masz dalej licencję na Nod’a, zostaw go. Co do avasta to niech nadal leży odłogiem ;]

avast! Home + zdobycie odpowiedniej wiedzy na temat bezpieczeństwa komputera. Antywirus nie jest od myślenia, od niego jest osobnik siedzący przed monitorem.

avira bardzo dobra - konfiguracja na polskiej nieoficjalnej stronie aviry w języku polskim

avast ostatnio nie jest taki zły - wart uwagi

avg pewnie też ale on mnie jakoś najmniej przekonał do siebie

Osobiście polecam avasta! Oto link z testów zrobiony przez vortal dobreprogramy http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=13&a=205 są tam te 3 AV

Dzięki za odpowiedzi. Raz jeszcze przeczytam cały watek i coś wybiorę. :smiley:

Polecam avasta - ja nie musze kiwać palcem i wszystko działa :slight_smile:

Aktualizuje, skanuje :stuck_out_tongue:

Widzę że nie wszyscy zrozumieli temat.

Najłatwiejszy jest avast! :

mało że aktualizuje i skanuje to jeszcze zawsze są informacje tekstowe oraz słowne w j. polskim.

Jeżeli jest wirus - alarm, informacja tekstowa, słowna oraz zalecana akcja.

Każde dziecko to potrafi. :slight_smile:

Na temat który lepszy/skuteczniejszy to można długo dyskutować a za chwilę wyjdą inne wersje i prawda będzie inna.

Nawet najlepszy antywirus może okazać się najgorszym dla niedoświadczonego użytkownika - wystarczy kilka dni. :slight_smile: