Avance Ac97 Audio i niedziałający mikrofon

Witam otóż mam problem z kartą dźwiękową Avance Ac97 Audio. Kupiłem sobie mikrofon podłączyłem do kompa i okazuje się, że nie działa (dodam, że podłączałem mikrofon na innym kompie i działał normalnie). Ustawiałem wszystko tak samo jak na kompie kupla (tam mikrofon działa) i nic próbowałem też przez testowanie sprzętu i dalej nic. Mam nadzieję, że mi pomożecie xD Z góry dzięki

Wejdź w:

START -> Panel sterownia -> Dźwięki i urządzenia audio -> zakładka “Audio” -> w pozycji “Nagrywanie dźwięku” wybierz swoją kartę dźwiękową -> przycisk “Głośność” -> suwaki maksymalnie do góry -> zakładka “Głos” -> w pozycji “Nagrywanie głosu” wybierz swoją kartę dźwiękową -> przycisk “Głośność” -> suwaki maksymalnie do góry -> Zastosuj, Ok.

shedy ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Niestety to nie działa :confused:

Mialem dokladnie ten sam problem. O ile pamietam to jest zintegrowana karta dzwiekowa z plyta glowna. Ja kupilem najtansza karte dzwiekowa i wszystko smiga :slight_smile:

Chyba też będę musiał tak zrobić :stuck_out_tongue: