Avant Browser 9.01.beta 7


(Zizi) #1

Gdyby kogoś intresował program Avant Browser 9.01 beta 7. Podaje link http://www.idg.pl/ftp/pc_2649/Avant%20B ... a%207.html Zaproponowałem go też na wortalu dobre programy. :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:


(system) #2

Jest to wersja Beta więc na vortalu nie zostanie umieszczona, gdyż tutaj są tylko sprawdzone końcowe wersje, nie ma żadnych wersji alfa, beta, itd. :slight_smile:

Pozdrawiam


(Zizi) #3

Sory nie wiedziałem że takich wersji nie umieszczacie. :frowning: :frowning: :frowning: Podaje więc link do wersji 9.01.100 http://www.idg.pl/ftp/pc_2749/Avant%20B ... 1.100.html :smiley: :smiley: :smiley:


(system) #4

:arrow: http://www.dobreprogramy.com/index.php? ... #komentarz

Ta wersja rónież dostępna na vortalu :slight_smile:

:arrow: http://www.dobreprogramy.com/index.php? ... id=401&g=6

Pozdrawiam :mrgreen:


(Zizi) #5

Niestety z wortalu nie można jej ściągnąć. Kilkakronie próbowałem go ściągnąć bez skutku.Jest tam też na ten temat komentarz. :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:


(Asterisk) #6

Nie miałem z tym żadnego problemu. :smiley:


(system) #7

Ja również bez problemów ściągnąłem. Dla tych, którzy dziwnym trafem nie mogą ściągnąć umieszczam Avant'a na serwerze: :arrow:

http://www.pomorska.net.pl/~arek_kajman/absetup.exe

Pozdrawiam


(Lewy) #8

Ja tez nie moglem jej sciagnac :frowning: Ale na stronie producenta dziala na 100 % :slight_smile: http://www.avantbrowser.com/download.html


(Jr14) #9

Witam. Ja zaproponowałem pełną wersję Avant Browser 9.01.100. A kiedyś też chciałem zaproponować wersję betka innego programu to nie chcieli przyjąć. Jutro może się pokaże w vortalu Tweak-XP Pro 3.02 Trail i Hide XP 1.0 przeze mnie zaproponowanych, bo nie ma ich na vortalu.