Avant Browser 9.02.031

uzywam nakładki na IE - Avant Browser 9.02.031 do poprzedniej wersji wszystko było OK, od tej przy ładowaniu większości stron występuje krytyczny wyjątek… czy ktos wie, co z tym zrobić…

od instaluj go wyczyść wpisy w rejestrze i jeszcze raz spróbuj zaistalować mozliwe ze coś żle się zainstalował

Miałem te same problemy.Musiałem wrócić do poprzedniej wersji.Wszysko wskazuje na to że ta wersja jest nie dopracowana.Jeśli nie masz już poprzedniej wersji to wyślij mi e-maila to ci podeśle.

Z tą wersją jest wszystko ok. Przynajmniej u mnie działa bez problemów. Radzę jednak przeinstalować. :smiley:

przeinstalowanie, czyszczenie rejestru nic nie daje… a może ta wersja ma problem z Win 98 :? używając poprzednije wersji tego problemu nie było… w tej chwili jade na nakładce MyIE2 i wszystko jest OK, ale mimo wszystko chciałbym powrócić do Avanta…

No to zainstaluj poprzednią wersję. :smiley:

Używam tej wersji Avanta i nie mam żadnych problemów, mam XP. Instalowałem również tą wersję pod Wk2 i też jest wszystko OK. Pod WIN98 nie wiem bo nie instalowłem.

Pozdrawiam 8)

Jest już Avant Browser 9.02 Build 033 PL Może w takim razie ta ci zadziała. :smiley:

Ciekawe, opcja w Avancie nie znajduje nowej wersji, pisze mi, że używam najnowszej czyli 9.02.031.

Pozdrawiam 8)

Tak jest bardzo często. Pojawi się niedługo. :smiley:

W odpowiedzi na post Golden Fingera.Dwa razy próbowałem zainstalować wersję 9.02.031.Niestety za każdym razem siadał mi system.Możliwe że pod WIN.XP.działa.Ja mam zainstalowanego WIN.98se.Jak widać nie tylko u mnie siadał system skoro jest ten post.Próbowałem też zainstalować najnowszą wersję Avant Browser 9.02 Build 033.Niestety ale i w tej wersji też sada system.

u mnie nowsza wersja tez nie dziala… chyba autorzy zapomnieli o uzytkownich starszych, co nei znaczy gorszych systemow operacyjnych… hmmm… czyzby nam grozilo na stale przesiaść się na MyIE?! :?

No raczej nie przecież starsza wersja działała. Więc można ją nadal używać :smiley:

tylko trzeba mieć starą instalke, a ja już jej nie mam… nie przewidziałem takiego obiegu sprawy i nadpisałem nową na starą i co teraz… jak ma ktoś starą to bym poprosił o użyczenie instalki…

a skoro poruszony był już tu po części MyIE to może powecie mi dlaczego mimo zaznaczone opcji zuwan dane z formularzy one przy zamykaniu się nie usuwają :?

Sorki bardzo ale o gogle słyszałeś.

Avant Browser 9.02 build 030 PL :smiley:

Avant Browser 9.02 Build 028 PL :smiley: :smiley:

Avant Browser 9.02 Build 026 PL :smiley: :smiley: :smiley:

slyszec slyszalem i nawet uzywalem :smiley: ale nie lubie goglować jeżeli chodzi o programy… dlatego najciekawsze zawsze mam na http://www.dobreprogramy.com :smiley:

dzięki wielkie za podanie sznureczków do starszych wersji

No rozczuliłeś mnie Lukasho :cry: :cry: :cry: - nie lubisz goglować… to co z Ciebie za internauta i na domiar złego jeszcze szukasz nakładki - ale po co ??? :o

Raz - lenistwo do entej potęgi :evil: , dwa - a co niby za linki Ci zaserwował Lazikar, a najechałeś chociaż na nie myszką, tam taka “łapka” się pokaże i trzeba kliknąć!

gogluje jak muszę, ale nie w poszukiwaniu programów… o nie! !!

a co do lenistwa to się zgadzam i nie protestuje… :lol:

Jako podsumowanie tej wymiany zdań pozwolę sobie zacytować fragment regulaminu forum.

Coś z tymi zdolnościami nie za bardzo …

Więc zanim lenistwo weźmie górę i obarczysz swoimi problemami innych zastosuj sie do uwag zawartych w powyższym fragmencie regulaminu forum.

Cieszymy się razem z tobą. A co to ma wspólnego z tematem?? :evil: