Avast 6 - nowy monit po instalacji

Cześć, mam windows 7 x64 home premium i instalowałem na nim dzisiaj avast 6 ze strony dobreprogramy (wcześniej miałem McAfee). I po instalacji wyskoczył mi monit “Czy chce uruchomić skanowanie dysku podczas uruchamiania systemu” (nie dokładnie to samo pisało ale coś w tym stylu) i zddziwiło mnie to bo instalowałem już na kilku komputerach, kilkukrotnie tą samą wersje tego programu i ten monit nie wyskakiwał. Czym to może być spowodowane? Jest to jakaś fałszywka? Czy komuś kto też ma avasta wyskakiwał taki komunikat zaraz po instalacji? Skanowałem dysk MBAM i nic nie wykrył, pozatym żadnych oznak zawirusowania niewidze.

przy instalacji zawsze jest czy chcesz żeby było skanowanie przed uruchomieniem, a ty pewnie nie od kliknąłeś tej opcji. Na pewno jest wszystko w porządku, nie musisz się martwić.

Taki komunikat wyskakiwał zawsze ale w starszych wersjach np. w avascie 4. Jak już pisałem wcześniej avasta 6 instalowałem już pare razy i nigdy to okno z komunikatem nie wyskakiwało. Miał ktoś ten sam komunikat po instalacji avasta 6??

pyt.jpg

kolega ma racje taki komunikat wystepuje zawsze, jesli nie w trakcie instalki to po jej ukonczeniu.spoko pozdrawiam