Avast! Home Edition VS Avira AntiVir Personal

avast! Home Edition VS Avira AntiVir Personal

Merytoryczne rozważanie nad wyborem…

Merytoryczne rozważanie chciałbym rozpocząć od tego, iż nie chcę tutaj wskazywać własnych upodobań nie popartych żadnymi sensownymi faktami, lecz chcę rozpocząć praktyczne przedstawienie różnic.

Pierwsze co, to zacznę od obciążenia komputera przez w/w antywirusy (Wydajność systemu).

Do tego celu postawiłem Wirtualną maszynę na Microsoft Virtual PC 6.0.156.0.

Użyłem w niej dwa identyczne systemy operacyjne MS Windows XP z Service Pack 3 (MSDN AA). Systemy zostały zainstalowane przy następujących parametrach.

idarek. Od razu zauważyłem, że jesteś XXXXXX, ale to co napisałeś, że avast mniej obciąża kompa, jeszcze bardziej mnie w tym utwierdza. Wiadomo, że avast bardziej obciąża kompa, czego XXXXXXXX pojąć nie może. Powodzenia

Dark Killer

P.S mam cię w XXXXXXX

wiadomo że avira mniej obciąża system hehe…nie rozumiem po co ten post w ogóle… i tak każdy wybierze tego antywirusa którego chce… sporo juz było takich postów i ankiet

Dark Killer trochę przesadziłeś :stuck_out_tongue: :P.temat ogółem super.

Nareszcie ktoś się tym zajął. Myślę, że raz na zawsze rozwiałeś wątpliwości co do wyboru pomiędzy dwoma antywirusami ze względu na obciążenie itp. ,a ty Dark Killer panuj nad słowami bo chłopak się namęczył a po twoich wypowiedziach wygląda na to że te wyzwiska kierowałeś do samego siebie. Jak chcesz kogoś wyzywać to nie tutaj

no właśnie nikogo nie wyzwałem… :lol:

Dark Killer , za słownictwo i obrażanie innych użytkowników ostrzeżenie, oraz ban na tydzień, abyś mógł przemyśleć swoje zachowanie.