Avast - liczba uruchomionych dostawców

Siemka ;p Mam do was pytanie. Zainstalowałem dzisiaj avasta i nie wiem czy tylko u mnie coś jest nie tak, czy tak powinno być, ale jak najadę myszką na ikonkę avasta na pasku zadań, to pisze że jest uruchomionych dostawców 5 na 7 ;/ Czemu pozostali dwaj dostawcy nie włączają się? Da się ich jakoś ręcznie włączyć? Pytam bo nie wiem czy to wina mojego kompa czy programu czy może tak powinno być. Chcę żeby mój system był dobrze chroniony :slight_smile:

Kliknij na ikonę Avasta obok zegara,następnie osłony w czasie rzeczywistym -kliknij każdą i zobacz jakie nie są uruchomione.Napisz które.

Przy “Osłona WWW” pisze że “Żadne zadanie nie korzysta z tego dostawcy” a przy Outlook/Exchange “Dostawca czeka na uruchomienie podsystemu”. Reszta jest uruchomiona.

Osłona WWW jest od przeglądarki internetowej,z boku masz przycisk uruchom,a outlook od programu pocztowego.

Ok dzięki osłona www już jest włączona i mam 6 dostawców :slight_smile: A ten Outlook to jest od MS Office? Bo ja jakiś czas temu miałem ten pakiet ale stwierdziłem że nie jest mi potrzebny więc go odinstalowałem, czyli ten dostawca nie musi być włączony?

Tak jest od offica i jak go nie masz to nie będzie włączony