Avast! - po skanowaniu wyskakuje komunikat 'nie udało się przeskanować częsci plików, archiwum jest zabezpieczone hasłem'


(Pawlo2) #1

Mam problem. Włączyłem skanowanie avastem (pełne skanowanie systemu) i jak skończyło się skanowanie wyskoczyło mi że nie udało się przeskanować części plików, archiwum jest zabezpieczone hasłem. Nie wiem dlaczego tak jest i o co chodzi a żadnego wirusa Avast! mi nie wykrył.


(Seba228215) #2

Skąd te archiwum ? Znasz hasło ? Spróbuj rozpakować i zeskanować (inny dysk niż systemowy użyj). Ale ja nie polecałbym tego jednak robić, jeżeli są to pliki z wiadomo jakiego źródła…


(pocolog) #3

Komunikat Avasta jest napisany po polsku w zrozumiały sposób, więc napisz konkretnie na czym polega twoje pytanie, lub problem.


#4

Może to jakieś pliki aplikacji, których nie da się rozpakować np. 7-zip i AV wymiękło jak zaczęło próbować.


(przybylas) #5

Ok, ale ale gdzie tu jest problem lub pytanie bo go nie widzę


#6

:arrow_double_down:

archiwum jest zabezpieczone hasłem. Nie wiem dlaczego tak jest i o co chodzi jest zabezpieczone hasłem. Nie wiem dlaczego tak jest i o co chodzi?

Po prostu trzeba go poprosić o screen / raport z skanowania co nie zostało przeskanowane i wtedy mu powiedzieć skąd one pochodzą i czy trzeba się tym martwić :grin:


(Pawlo2) #7

Screen ze skanowania: http://imgur.com/a/XK80T


(Acorus) #8

To jest gra.Nic ważnego.


(Seba228215) #9

Szczerze, lipa…