Avast - skaner poczty

(Krzysztofjarzyna3) #1

Witam mam taki problem jakis czas temu zlapalem jakiegos wirusa trojana albo cos jeszcze innego tak wlasciwie to nie wiem co to dokladnie bylo w kazdym razie od tamtej pory kolo ikonki avast zaczela wyskakiwac mi jeszcze jedna "avast - skaner poczty" caly czas wyswietlaja sie tam jakies adresy e-mail i pisze ze wysyla do nich wiadomosci dodatkowo to wszystko opciaza mi procesor i praktycznie caly czas chodzi na 100% wie ktos co z tym zrobic? z gory dzieki za odpowiedz

HijackThis log:

(Gutek) #2

usuń wpisy HJT

Daj log z ComboFix

(Krzysztofjarzyna3) #3

dzieki za odpowiedz

oto i on:

(Joan Sunshine) #4

OT kosz.

Ściągasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on Reboot, potem klikasz All Files i wklejasz do pola Full Path of File to Delete ścieżki:

C:\msnttgtx.exe

C:\msntnovh.exe

C:\WINDOWS\system32\msdrv1.exe

Klikasz X i reset sysa.

C:\WINDOWS\system32\systeminfo3.dll > Przeskanuj ten plik na stronie http://virusscan.jotti.org/ i podaj wynik.

nowy log z combo proszę

(Krzysztofjarzyna3) #5

przeskanowalem ten plik i wszedzie wyskoczylo found nothink czyli raczej w nim nic nie znalazlo

(adam9870) #6

Czy znasz ten katalog? Jeśli tak to wszystko jest już w porządku, jeśli nie - usuń go ręcznie w trybie awaryjnym.

(Krzysztofjarzyna3) #7

no juz chyba wszystko ok zadne ikonki juz sie nie pokazuja a ten katalog to znam zaden wirus to to nie jest dzieki za pomoc