Avast! Software Updater sam się włącza

Strasznie irytuje mnie nowa opcja programu Avast!, a mianowicie Software Updater. Nie potrzebuję żadnego badziewia do aktualizowania innych programów, a to się codziennie samo włącza… Kiedy wchodzę w tą zakładkę i daję “Zatrzymaj” to na drugi dzień znowu to jest włączone. Z kolei w Ustawienia > Software Updater mam wszystko odznaczone. Jak to wyłączyć na stałe?

Wejdź w Panel sterowania, Programy i funkcje, kliknij na Avasta, odinstaluj, wybierz Napraw, Instalacja użytkownika (niestandardowa), wybierz komponenty które chcesz zainstalować (odznacz Software Updater), dokończ instalację.

Do odinstalowania Avasta: http://www.dobreprogramy.pl/avast-Unins … 17962.html użyj. Instrukcja do Avasta http://files.avast.com/files/manuals/us … me-pol.pdf co prawda do starszej wersji, ale może Ci się przyda.

Ok, dzięki. Ale trochę przesadzili z tym. Mam nadzieję, że przy następnej aktualizacji programu będzie można to wyłączyć normalnie z poziomu programu, a nie odinstalowywać…

można tylko trzeba się trochę wysilić. w oknie programu > zakładka “bezpieczeństwo” > “software updater” > z prawej wybieramy aplikacje z listy klikamy “więcej informacji” > “pomiń program”