Avast vs. ArcaVir

Mam do Was małe pytanko, jak sądzicie, który z tych dwóch antywirusów jest lepszy? bo dlugi czas używałem Avasta, ale teraz dostałem z jakimś czasopismem pół roku darmowego używania ArcaVira, ale czy warto sie “przesiadać”? pozdrawiam wszystkich

Było wiele razy na forum:

zobacz >>TU<<

zobacz przyklejone tematy w dziale Bezpieczeństwo i logi HijackThis

bierz arcavir! !!

Oki ale z tego co widze to ArcaVir troche bardziej obciaza system:( a ja niestety nie mam najlepszego sprzetu:( co o tym myslicie?

Nie ma porównania co do tych dwóch antywirów :!: Arcavir jest o wiele lepszy.Ma wbudowany firewall,skaner rejestru itp…Avast jest też dobry,ale w darmowych antywirusach.Mniej zamula kompa.Napisz Swoją konfigurację kompa to coś poradzimy.

No moja konfiguracja nie jest najlepsza, tylko sie nie smiejcie;) Athlon 900, 256RAMu, Gf2:( poradzcie cos jesli mozecie, z gory dziekuje

To bierz Avasta,albo bardzo polecanego NOD32 .Jak miałem 256 zainstalowałem ArcaVir’a i była zamuła jak nic :? Chociaż jak nie będzie Ci to przeszkadzać to go wypróbuj.

Dzieki Kaczor0, wlasnie mam zainstalowanego ArcaVira i nawet Media Player mi zamula:( wiec chyba wroce do Avasta - nic innego mi nie pozostalo;) dziekuje Wszystkim za zainteresowanie i Tobie kaczor0 za dokladne rozpoznanie sprawy;) pozdrawiam