Avast wykrył trojana- proszę o sprawdzenie logów

Czesc! !!

Mam problem. Dzisiaj moj system zaczal sie sypac. Najpierw mialam problem z odczytaniem plikow w fotmatach jpg, gif (wszystkie pliki stosowane do obrazow) i nadal ani jednego nie moge otworzyc :frowning: . Uruchomilam wiec kompa ponownie z nadzieja ze to maly blad, ale zamiast poprawy stan kompa sie pogorszyl! Nie mam pojecia co to jest. Miedzy czasie avast wykryl ze jakis trojan chce sie polaczyc wiec go odrzucilam. Zaczely mi wyskakiwac rozne okienka z informacjami ze nie mozna uruchomic jakiejs aplikacji i to nie jednej. Jak na razie system ledwo dyszy wiec szybciutko przesylam logi i prosze o ich sprawdzenie. Nie wiem czy log z Silent Runners bedzie poprawny bo przy wykonywaniu skanu windows powiedomil mnie o bledzie wlasnie w tym programie. Mimo to przesylam oba. Prosze was o pomoc i szybka odpowiedz. Pozdrawiam. Z gory dziekuje.

oto logi:

A tu ten przerwany przez system log :

Użyj VundoFix + Trojan.Vundo Removal Tool + VirtumundoBeGone.

Daj log z Combofix

Jest sporo syfu:

Dzięki za pomoc, ale nie skorzystałam bo zrobiłam przywracanie systemu. Chciałam skorzystać lecz nie mogłam otworzyć żadnego folderu, w ogóle nie reagował komp.Teraz działa, jeśli znów będzie to samo to napisze ponownie i skorzystam z twojej pomocy.Bardzo dziękuje za pomoc. :slight_smile:

Daj mimo to log z Combo