Avast wykrywa Win32:Qandr w C:\WINDOWS\LastGood\system32\dri

Przede wszystkim avast będzie koniecznie trzeba usunąć z systemu, gdyż nie wygląda on na działającego:

Jedna usługa wygląda na usuniętą.

Otwórz Notatnik i wklej do niego:

Plik zapisz pod nazwą CFScript , najlepiej w tym samym folderze co Combofix.exe

Przeciągnij i upuść ikonkę CFScript.txt na ikonkę Combofix.exe

Powinno się rozpocząć usuwanie.

_ Potem dajesz log z usuwania Combofix. _

Nie wiem co zrobić!

Nie ma ikonki o avaście na pasku a piszę że jest ochrona przez avasta i combofix może dobrze nie działać i nie wiem jak wyłączyć ta ochronę bo nie ma tej ikonki i żeby zatrzymać avasta!! Jak to zrobić?? Nie chcem już restartować bo combofix dziala a jak zrestartuje to może się coś popsuć !!

No to pies jest pogrzebany. I tak masz nieaktualną wersję, więc zastosuj to: http://www.avast.com/pl-pl/uninstall-utility

Ale tobie chodzi że mam avasta odinstalować???

Avast jest normalnie i chodzi tylko że nie ma tej ikonki na pasku!

Jak bedzie trzeba to odinstaluje na ten czas!! Tylko że po odinstalowaniu bede musiał zrestartować?

No to kontynuuj mimo działającego avasta.

A jak się zepsuje windows??? A nie mam innego na płycie??

W sumie Combofix pobiera informacje o tym, czy dany antywirus działa czy nie z dosyć badziewnego Centrum Zabezpieczeń Windows, które może się mylić szczególnie w trybie awaryjnym. Ponadto w logu widać, że wszystkie sterowniki avasta są wyłączone.

Oto log z usuwania combofixa

http://wklej.to/8b1m

Co mam dalej robić??

W logu już nic nie widzę.

Zastosuj OTC oraz TFC.

Wyłącz i włącz Przywracanie Systemu na wszystkich dyskach. Instrukcja XP/Vista/Windows 7.

Wykonaj pełny skan Malwarebytes’ Anti-Malware - znalezione obiekty usuń.

Gdy będą wirusy pokaż raport po usuwaniu.

Wyczyść rejestr i dysk CCleaner oraz wyłącz nim zbędniki z autostartu (Narzędzia -> Autostart).

Powiedz mi co mam zrobić !!

Wszystko się zacina!! Gdy uruchomię komputer i jak najade na ten pasek na dole to jest klepsydra i wszystko się zacina!! Co zrobić że by tak nie było???

Wejdź w Menadżer urządzeń (Start -> Uruchom… -> devmgmt.msc ). Odszukaj urządzenia z wykrzyknikami i z prawokliku je odinstaluj. Po tym restart systemu.

Dobra wszystko zrobiłem!!

Tu jest log z tego programu: http://wklej.to/41ZA

I co mam zrobić z tym że nie chce się wlączyć przy starcie avast ani innych programów??? Owszem 3 się włączają ale nie ma antywirusa ale program normalnie chodzi

odinstalowałem to co kazałeś ale przy ponownym uruchomieniu włączył się kreator Cos tam RAD??? To było z wykrzyknikiem i odinstalowałem! Czy dobrze??

Bez konkretnych informacji nie można udzielić konkretnej pomocy.

Włącz się kontroler RAID!! Czyli tworzenie nowego sprzętu!!

Co ma mzrobić???

I jeszcze co mam zrobić z tym że nie chce się wlączyć przy starcie avast ?? nie ma antywirusa ale program normalnie chodzi

Odinstaluj w końcu tego avasta.

Co do RAID to powinieneś po prostu wybrać opcję automatycznego wyszukania przez system odpowiedniego sterownika. Jeśli to nie zadziała - szukać sterowników do twojej płyty głównej.