Avast : "Zablokowane złośliwy adres URL"

A jaką masz datę ostatniej aktualizacji strumieniowej? Ja mam z godziny 12.22 i u mnie jest spokój totalny.

ostatnia odebrana aktualizacja : 2013-06-30 12:22:18

i jak narazie też spokój

Podłączę się do tematu…

Mi też dzisiaj Avast szaleje - prawie na każdej stronie mam ten komunikat, trzeba chyba rzeczywiście poczekać na aktualizację bazy i nie ma co kombinować…

U mnie to samo :frowning: bardzo to irytujące

@Olivia3:

wykonałaś resztę to co podał @Acorus?

Edit: przez chwilę był spokój i pojawia się od nowa + Połączenie zostało zresetowane :frowning:

tak, wykonałam.

ale u mnie narazie spokój…

Dziwne bo u mnie avast jest cicho :smiley:

no i znowu mi się włącza…

Widze że nie jestem sam z problemem…

Zamknąłem przeglądarkę, poczyściłem wszystko CCleanerem, zresetowałem kompa i spokój w końcu…

Ja miałem dzisiaj z 20 takich wirusów. Avast szaleje, w końcu to do niego podobne.

I jak to naprawiłeś?

No nadal występuje #-o

Należy czekać aż firma Avast to naprawi.

Oby.

Dzisiaj też miałem ten sam przypadek na Onecie i PClabie 2 razy,nie wiem co tym myśleć :/? A system mam świeżo postawiony od kilu dni więc syfu nie zdążyłem narobić :). Mówicie czekać na nowe definicje?

Dziwna sprawa z tymi fałszywymi alarmami - po godzinie od mojego ostatniego posta problem powrócił, by po 15-stu minutach zniknąć:P Od tamtej pory jest spokój. Chyba zatem problem już naprawili.

Ja też od rana mam z tym spokój,al mam niepokój czy coś nie wlazło teraz,w sumie to szemrane strony nie były. Przeskanowałem cały komputer Avastem,później Narzędziem usuwania złośliwego oprogramowania w Windows 7 i niby czysto,hmmmm :?

Ja od 17 mam spokój. Pomógł ADW Cleaner.

@przemek8423

Raczej nic nie powinno ci się dostać. Fałszywe alarmy wzięły się stąd, że Avast reklamy Googlowskie traktował jako malware. Przynajmniej takie info z neta wyciągnąłem.