Avatar dla liska

CANALETTO zdecydowanie B i taki byłby dla Liska dobry bo te rude zbytnio kojarzą się z firefoxem(przynajmniej mi)

Mi tak samo i podzielam się z głosem m89 B

35tm.jpg

fox27xo.jpg

Nudziło mi się więc też się troszkę pobawiłem. Może nie najwyższych lotów, ale nie jestem w tym dobry.

Pozdrawiam. :wink:

Podoba mi się 2, ale najlepsz jest ten co masz, ta owca jest znakiem twojej wyższoszci na forum (czyt.admin) :smiley: :smiley: :wink:

pierwszy Welcora jest najlepszy :wink:

ten gif z owcą według mnie może i wyraża wyższość ale jest troche szucznie wyglądający powiew świeżości by się przydał

Lisku powiedz czy wolisz animowanego avarta czy może nieruchomego ??

Zgadzam się w 100% :wink:

Ciekawa alternatywa :lol:

71436ci.jpg

Ha ha ha dobre :slight_smile:

Lisku, adminie ty ukochany mój - jak to chyba?? To Ty wahasz się niecnoto nad zmianą uświęconego wizerunku swego?

:kreci: Jezu, to jest chyba jakiś koszmar? Zostaw swój dotychczasowy avatar bo jest w nim taka frywolność z ukrytym przesłaniem. Obraz pokutującej owcy uroczo obłapianej łapą lisa kojarzy mi się z idealną ciszą, przerywaną modlitwą i różańcem, postaciami userów przytłoczonych ciężarem własnych win i marnością świata. Wyraźnie słychać jej bezgłośne beczenie zbliżone w nastroju do podwórzowej ballady będącej wyrazem buntu. Domyślać się tylko w zaułkach ducha mogę, że ta scenka rodzajowa jest luźno dramaturgicznie związaną antologią rzeczywistości. Urealnienie obrazu trzymania zwykłej owcy za ogon pogłębia motywację postępowania userów i mocniejszego zaakcentowania ważkości regulaminu forum. Dlatego jeszcze raz ponawiam swoją błagalną prośbę - nie zmieniaj Waść avatara. :placze:

P.S. Jeżeli powyższy tekst prowokuje do zabrania głosu, podzielenia się Twoimi przemyśleniami, bo zgadza się z Twoimi poglądami albo wzbudza Twój sprzeciw, rodzi pytania i wątpliwości to przed złapaniem mnie za ogonek napisz na PW.

Ale ów wizerunek lisa trzymającego owcę (a może trzymającego władzę), nie pasuje do wizerunku liska, jako admina. Czas zmienić ‘image’ (dość trendy słowo w dzisiejszych czasach), zrzucić maskę złego liska. Pora się wybielić, a co za tym idzie zmienić awatar, który jakby nie patrzeć odzwierciedla cechy usera, jest jakby jego drugą połową.

Z całą stanowczością nie zgadzam się z opinią Szanownego Kolegi, gdyż wartością nadrzędną leżącą u podstaw wieloświatopoglądowego związku jakim jest to forum jest prymat osoby nad instytucją. Liskowi przysługują, jak każdej osobie, wolności obywatelskie – niezbywalne! W konsekwencji – prymat samorządnego podmiotu zbiorowego nad żądaniami ogółu a chyba oczywista jest dla Kolegi kwestia wolności podmiotowej łącząca się ze swobodą wyboru.

Lisku! - nie słuchaj. Nastroje są antyavatarove, ściślej biorąc, antyintelektualne, co stanowi przedłużenie niechęci i dystansu młodej inteligencji, wobec spekulujących mózgowców – humanistów.

Oczywiście, że 5. :lol: :smiley: :smiley:

5 :smiley: i 5 za wykonanie :stuck_out_tongue:

Piątka jest taki ch umorystyczny, ale jak na Admina, to pasuje dwójka! Taki stylowy.

Dwa odmienne zdania w ciągu jednego dnia? :?

2 ponieważ 5 jest biedna :smiley:

:o

-a ja się do tej pory nie przyglądałam i myślałam, że on trzyma kurę! :smiley: (mogłaby być taka znosząca złote jajka)

Mam tutaj 2 fajne gify:

a29yc.gif

a13lr.gif

Wystarczy je troszke pomniejszyć, skompresować i będą się nadawały na wstawienie jako avatar.

strumienianin już się tłumaczę :roll:

Wolę ten avatar, który lisek ma obecnie (bo tamte były fatalne), choć nie pasuje on do wizerunku admina 8)