AverMedia 007 Super - Sterowniki Vista x64 i zwisy systemu

Mam taki problem, posiadam Tuner TV AverMedia 007 Super. sterowniki z płyty CD w ogóle nie działają a mają certyfikat Windowsa Vista i są tam zamieszczone na systemy 64 bitowe jak ja mam i po zainstalowaniu błąd programu jak to w Viście bywa…

ze strony producenta pobrałem nowe sterowniki i w końcu zaczęło działać ale nie do końca poprawnie…

raz program się normalnie włączy ale gdy go wyłączę i chce włączyć ponownie za jakiś czas już nie daje rady i mi system się zawiesza… :expressionless:

już nie wiem co robić z tym bo takie restarty systemu są niebezpieczne dla plików i programów a przede wszystkim dla całego systemu.

Np. wczoraj miałem włączone GG i akurat się zawiesił komputer bo chciałem uruchomić program AverMedia i po restarcie okazało się że mój profil gg z numerem został uszkodzony i musiałem od początku tworzyć… całe archiwum rozmów które dla mnie było ważne poszło się walić…

Może znacie jakieś programy które umożliwiają oglądanie TV przez Tuner oprócz tego standardowego co od producenta się dostaje. ??

Dscaler.

a coś lepszego? bo ten program tylko pogorszył mi jakość obrazu, ustawianie kanałów też jest upierdliwe. i w języku EN.