AVerMedia AVerTV Studio 303 + Vista Home Premium 64-b


(Pajpta) #1

Potrzebuję pomocy w tym temacie. Czy komuś udało się zainstalować tą kartę na Viście 64-b.

Nie znalazłem sterownika na Vistę, a tego od XP nie potrafię lub się nie da zainstalować.

Proszę o cenne porady i wskazówki.

Zainwestowałem w Vistę a ona odwala mi takie numery :evil:


(czary2mary) #2

Niestety nie ma oficjalnych sterowników AverMedia do starszych kartTV na VISTE.Kontaktowalem sie z serwisem serwis@geoinf.pl to dostalem odpowiedz ze nie ma i nie wiadomo kiedy beda.Ja na zwyklej Viscie x32 zainstalowalem program universalny do kart TV DScaler 4115,mam niestety pare programow z 70 dostepnych i problemy z dzwiekiem--wiec ogladam TV na XP.Dolaczam linki do avermedia i do strony ze sterownikami do kart TV jakie wyszly do visty

http://www.avermedia.pl/index.php

http://www.avermedia.com/cgi-bin/support_download.asp

http://list.driverguide.com/list/company1570/index.html


(Pajpta) #3

Dzięki za chęci, kontaktowałem się ze wsparciem AverMedia, niestety dostałem odpowiedź że w tej chwili nie ma możliwości zainstalowania tej karty na Viści, oczywiście powiadomią mnie jak będzie taka możliwość :lol:

No i weź tu się ciesz człowieku z nowego systemu :evil:

Proszę dajcie znać jak komuś uda się jakiś myk z instalacją tej karty.


(Marasek) #4

dokładnie tem sam problem

system: WINDOWS Vista Ultimate PL 32-bit

Laptop Acer 3023WLMI

Tuner TV na PCMCIA AverMedia Cardbus PLUS

Pod XPekiem wszystko bez problemu. Pod wistą big problem. Nie ma oficialnych sterowników do Visty. wiec użyłem najnowszych pod XP ze strony AVERA. sprzet jest wykrywany i instalowany sterowniki pasują. wszustko sie instaluje i VISTA nie krzyczy ze jakies urządzenie jest niewykryte albo ma złe sterowniki. w mendżerze urządeni są wszystkie potrzebne elementy.

niestedy jest problem z zainstalowaniem averowskiej aplikacji do TV przy jej instalacji i próbie potem włączenia wywala komunikat ze brak sterownika do SAA7134 (niby na tym układzie jest tuner)

spedziłem wczoraj parę godzin na googlach i róznych forach ale rozwiazania nie znalazłem i nie wiadomo czy i kiedy AverMedia zrobi z tym porządek.