AVG 8.5 czy avast! 4.8.1335

(Jila442) #1

Mam dylemat czy zainstalować AVG 8.5 czy avast! 4.8.1335. Który z nich jest lepszy?

(Jacek Bydgoszcz) #2

Tematów o antywirusach itp. całe mnóstwo na forum.Za chwilę zacznie się walka pomiędzy użytkownikami tych dwóch programów,a odpowiedzi będziesz miał Lepszy Avast,nie AVG,nie Avast,nie AVG,nie Avast,nie AVG itd.

(Mayron) #3

No oczywiście, że AVG... Nie wiem jak można w ogóle myślec o uzywaniu tego ********** jakim jest avast

(system) #4

Też AVG - mój kolega używa, nie miał formata od 2 lat...

(Sebastianchrzan) #5

Moim zdaniem Avast ponieważ nie jest tak okrojony jak AVG nawet nie ma ochrony stron.Ale ostateczna decyzja należy do ciebie a jak wybierzesz avasta to pamiętaj go skonfigurowaĆ.Jak nie będziesz wiedział jak napisz na poztę

(micechal) #6

Też AVG!

(Sebastianchrzan) #7

tu masz co zostało wycięte z AVG czyli prawie wszystko http://free.avg.com/download-avg-anti-v ... ee-edition

(skrzek) #8

a LinkScanner to co to niby jest??? tu masz opis http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... er+8.5.295

zaimplementowany w wersje free avg

(Sebastianchrzan) #9

tak tylko LinkScanner to jest dodatek który np.wpisaniu strony w google masz po lewej stronie gwiazdkę zieloną lub czerwoną jak czerwona to czyli jest grożna.Wiec jak ty to uważasz za ochronę stron to git

(Danielm86) #10

"specu". Avast! wykrywa spyware natomiast w AVG trzeba już za to zapłacić. Polecam Avast!a. Program naprawdę świetny. Na AVG się zawiodłem.

(Miroon93) #11

Ja polecam Avast!. Wg. mnie jest bardzo dobry. Nigdy nie miałem z nim problemów i zero syfu (jeżeli używa się również rozsądku). Nie zauważyłem też aby obciążał mi system. Naprawdę wart jest uwagi.

(trubul.as999) #12

I ja też jestem za Avastem. Może i przepuścił kiedyś tam parę wirusów, ale AVG było od niego gorszy.

(Phight3r) #13

Miałem avasta ale uważam, że lepszy jest AVG.

(skrzek) #14

z opisu programu:

tak uważam, że to niezłe zabezpieczenie...

(Danielm86) #15

w Avast ten moduł nazywa się Osłona WWW. :wink: