AVG nie chce się zaktualizować

Witam, mam taki problem ponieważ ostatnio mam problem z AVG 14 free edition. Mianowicie chodzi o to, że po aktualizacji program prosi mnie o ponowne uruchomienie komputera. Gdy to robię prosi o to znowu i tak cały czas. Próbowałem naprawić to przez kliknięcie “napraw” w programie instalacyjnym ale nie pomogło. Poniżej załączam screena jak to wygląda. Przepraszam za słabą jakość, ale robiony na szybko. post-258768-0-75574800-1399284486_thumb. 

Proszę o pomoc.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

A uruchamiasz ponownie komputer z poziomu AVG? (tzn. klikasz w okienku programu na “Uruchom ponownie”) czy klikasz po prostu Start>Uruchom ponownie?  Warto zrobić to z poziomu AVG jak i systemu. Po za tym spróbuj wyłączyć i włączyć komputer.

Ten komunikat wyskoczył Ci po aktualizacji programu?

Uruchamiałem ponownie z poziomu AVG jak i komputera. Też wyłączałem i włączałem, ale dalej nic. Komunikat wyskoczył mi po aktualizacji. Po tym program poprosił mnie o ponowne uruchomienie i po tym cały czas każe mi uruchamiać ponownie komputer bez jakich kolwiek skutków. 

Pobierz najnowszy instalator ze strony avg.pl/pobierz uruchom go i użyj napraw instalację.

Nadpisze to plik aktualizacji nowszą wersją i wszystko pójdzie jak trzeba.