Avg nie wykrywa wirusów

(bartekking) #1

Witam wszystkich serdecznie jest to mój pierwszy.Problem wygląda tak ze posiadam darmowy antywirus avg 9.0 mam tez skanery takie jak Emisoft Anti-Malware oraz SpybotSd i te skanery wykrywaja wirusy trojany itp. a avg nie.Czy radzicie zmienic antywirus czy może macie jakiś inny pomysł prosze o odpowiedź.

bartekking, Dwa (i więcej programów antywirusowych) na komputerze równa się tym, że się nawzajem wykrywają jako wirusy i może to doprowadzić do uszkodzenia systemu operacyjnego. Usuń te dwa antywirusy i pozostaw jeden.

Pozdrawiam!

(bartekking) #3

Ale Emisoft Anti-Malware i SpybotSd to tylko skanery ktore niedzialaja w czasie rzeczywistym czy one przeszkadzaja???

(phx84lbn) #4

[sPAM]

Wywal wsio i zainstaluj COMODO. Puść skaner i będziesz wiedział

bartekking , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Biuro) #6

Witam.

Jeśli chodzi o avg to już kilka razy słyszałem, że nic nie wykrywa, ale to jeszcze nic nie znaczy, czasami niektóre programy antywirusowe wykrywają za dużo, czyli mają zbyt dużo fałszywych alarmów. Dla pewności proponuję odinstalować avg, następnie pobrać wersję testową 30dni NOD32 np. z mojej strony, ewentualnie ze strony eseta i zobaczysz co Ci wykryje. Po miesiącu sam podejmiesz decyzję czy warto pozostać przy avg.

(bartekking) #7

A czy moge zostawic tamte skanery czy nie beda sie kłocic z avg??