AVG vs. Avira Antivir

Witam!

Tak jak w temacie, który antywirus lepszy ?

już było sporo takich tematów i odp brzmi AVIRA :wink:

WEZ BEZPŁATNY PAKIET COMODO Internet Security I BĘDZIESZ MIAŁ SPOKÓJ -NAPRAWDĘ POLECAM! !!

i odrazu poczytaj co ludzie o nim piszą( pod spodem)

LINK0 http://www.dobreprogramy.pl/Comodo-Inte … 12952.html

Moim zdaniem…hmmm…lepsza Avira…zawsze denerwowalo mnie w AVG aktualizowanie bazy wirusow juz po wlaczeniu sie kompa…

To niby kiedy ma się aktualizować, po wyłączeniu ??

Zresztą w opcjach programu możesz sam sobie wybrać kiedy program się będzie aktualizował.

Tematów takich było wiele, ale lepsza Avira 8)

Lepszy jest AVG masz przynajmniej wersję po polsku , a wykrywalność jest podobna.Jedynym minusem jest brak funkcji anty-rookit.

Ja równierz stawiam na AVG - duży plus to PL VERSJA :] A poza tym ma miły i proty w obsłudze panel sterowania.

Dobrze, że zobaczyłem ten temat - dotąd korzystałem z AVG, ale sprawował się słabo ;/

AVG nie wyświetla reklam, a w Avirze podczas aktualizacji pojawiają się reklamy.W dodatku Avira ma pełno fałszywych alarmów i to jest duży minus tego programu.

Reklamy można wyłączyć w darmowej Avirze. Używam ponad rok i do tej pory zero problemów. Jedyne co mnie wkurza to to, że czasem wybiera sobie nieodpowiedni moment na aktualizację :smiley: Dlatego codziennie sam aktualizuje :stuck_out_tongue:

No właśnie, a Avast czy AVG mają automatyczne aktualizacje i aktualizują się zaraz po włączeniu komputera/laptopa.

Żaden problem ustawić, żeby Avira aktualizowała się kilka razy dziennie.

Moim zdaniem lepsza jest Avira.