AVG wyszukiwanie w Firefoksie

Witam, mam od pewnego czasu nurtujący mnie problem…

Niedawno zaczełam uzywać AVG Anti-Virus, nie ukrywam jestem z niego zadowolona, ale od niedawna kiedy włączam Firefoxa i wpisuję w pasek wyszukiwania jakąś frazę, to od razu wyskakują mi wyniki wyszukiwania AVG! Nie dałam sobie z tym rady, bo nie wiem gdzie to siedzi, patrzyłam w dodatkach i opcjach FF , ale nie dało mi to rezultatu! Proszę bardzo o pomoc, bo chce żeby FF wyszukiwał mi z Googli…

Na pasku wyszukiwarki , kliknij na favicon aktualnej wyszukiwarki i przewiń na sam dół - “Zarządzanie wyszukiwarkami” - google przesuń do góry, a te których nie używasz usuń.

A tak próbowałaś?- Menedżer wyszukiwarek>Zarządzaj wyszukiwarkami>wybierz Google>o.k. oraz wyłącz> Wyświetlaj podpowiedzi.

Takie ostrzeżenie powinno być umieszczane w opisie programu AVG. Na DP takie ostrzeżenie jest .

Ten pasek instaluje się czasami bez pytania o zgodę na instalację.Spróbuj pozbyć się tego szpiega a wszystko wróci do normy.Jeśli nie można inaczej ,to odinstaluj AVG i zainstaluj bez tego paska narzędziowego.

Kreator instalacji proponuje instalację dodatkowego paska narzędzi oraz podmianę domyślnej wyszukiwarki w przeglądarce internetowej. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala jednak uniknąć instalacji wspomnianych komponentów.

No właśnie zdeinstalowałam AVG ,ale ten dodatek wyszukiwania w FF został !!

http://www.marken.com.pl/centrum-wiedzy … olbar.html