AVG wywala błąd po czesku, jak naprawić?

mam AVG Free 7.5 i od czasu do czasu przy włączaniu kompa wywali mi jakiś komunkat błędu po czesku chyba że cośtam jądro programu chyba (tyle zrozumiałem) ale jak kliknę na ikonkę test center już się odpali normalnie, czy ktoś wie dlaczego tak jest i jak to naprawić?

Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.

Zaraz po zainstalowaniu Visty miałem tak ze 2-3 razy potem wszystko wróciło do normy - albo pomogło coś z Windows Update albo sam AVG się naprawił - obecnie AVG 7.5.432

ja już z 5 razy jak kompa włączam to mi wywala ten błąd, ta sama wersja, ale wygląda na to że to jakby jakaś usługa nie zdążyła się załadować bo jak odrazu po błędzie kliknę na ikonkę test center to znowu wywali a jak klikne za jakiś czas to już się włączy

revan_mj

Może jakiś błąd w konfiguracji ?

Zobacz Konfiguracja AVG

Pozdrawiam

to nie błąd, poza tym to konfiguracja wersji pro a nie jak w moim wypadku wersji free, ona jest bardziej ograniczona

Też tak miałem z AVG free i odinstalowałem go a zainstalowałem avast i choć na początku się zawieszał teraz jest OK… Mała rada co do avasta umieść go na tym samym dysku co Windows Viste masz. 8)

podaj dokladnie komunikat bledu

oto screen, bo po czesku nie umiem pisać :slight_smile: :

error.png

na forum producenta czytałem (tam komunikat był napisany po ang więc nie jestem pewien na 100% czy to ten sam) ale pisali że poprawią to w wersji 441, która ma wyjść wkrótce

wyglada na to ze trzeba czekac do nowej wersji a tymczasowo mozna sprobowac tego

thx, pomogło, z powodzeniem można ustawić krótszy czas (ja mam 1,5 min a jeszcze spróbuje 1 min)