Avg

Czy ktoś wie jak skonfigurowac AVG aby nie przycinał kompa podczas startu? Chodzi mi o moment logowania jest bardzzzooo dlugii. W 100% powoduje to AVG bo jak go odinstaluje to chodzi OK. Mam AvG FreE. Jezeli zły dział to Sory.

Obciąża Ci system.

Poszukaj sobie innego lżejszego darmowego antywirusa http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& … tywirusowe

np. Avast Home, Avira AntiVir Personal - Free Antivirus itp.

Zawsze możesz skorzystać z wyszukiwarki, gdzie jest mnóstwo tematów dotyczących wyboru antywirusa.

ppp255 , ja Ci polecam Avira AntiVir Personal.

Jest lżejszy niż AVG i skuteczniejszy niż Avast Home.

ppp255 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

spróbuj w opcjach wyłączyć automatyczną aktualizację bazy wirusów, być może podczas uruchomienia kompa avg nie może się połączyć z netem

Proponuje zmienić AVG na starszą wersje, wtedy powinno wszystko wrócić do normy.

Ewentualnie zmień program antyvitusowy np na Ashampoo AntiVirus. Jest bardzo prosty w obsłudze i w ogóle nie zamula:)