Avi do DVD-jaki najlepszy...?

Znam ten szeroki wybór aplikacji do zamiany tego typu formatów…Chodzi mi o to,jaki w/g Was jest najlepszy program do tego rodzaju zadania(z wiadomych względów nie mogłem poznać np.wszystkich płatnych aplikacji…)Jaki jest najbardziej optymalny pod względem szybkości,jakości itp.Przede wszystkim pod względem jakości… :smiley:

Wg mnie ConvertXtoDVD. Niestety płatny ale z triala mozna skorzystac

Bardzo dobry ,prosty,po polsku, ale w wersji trial co pare minut wyświetlają się półprzezroczystye napisy.Dobry jest też dvdSanta,też ma polską wersje ale z trialem ten sam problem.

Tak masz rację sa takie mini problemy z trialami. DVD Santa bym nie polecał. W systemie trzeba mieć VobSub a ten robi problemy przy oglądaniu filmów na kompie. Odwrócił mi obraz “na lewą stronę i do góry nogami”. Może DVD Author GUI. Jest darmowy i w miarę szybko robi. Jest jeszcze The FilmMachine. Kombajn bo na końcu nawet potrafi wypalić za pomoca nero płytę. Trzeba mieć dużo miejsca na dysku około 10 GB bo tyle zrobi “śmieci” i trwa to parę ładnych godzin a o pracy na kompie zapomnij.

Dział techniczny - to konkretne posty - powtarzanie postów tylko dlatego, że mają 100% akceptacji - to OT - Kosz

Po seriach prób (triale itp) stwierdzam,że chyba najlepszym programem( optymalnym ) -szybki- do tego rodzaju konwersji jest WinAvi Video Converter. :!: Szkoda,że płatny… :cry: Longum est iter per praecepta, breve et efficax per exempla. :stuck_out_tongue: