AVI do DVD


(Zbych ) #1

Poszukuje programu do przekształcenia plików AVI w DVD i najlepiej aby posiadał możliwośc kompilacji w taki format aby można było nagrać na płyte dvd


(Ks Kamilp Nr 8) #2

AVOne

http://download.chip.pl/download_84760.html

AVI to VCD SVCD DVD Converter 1.4.33

http://download.com.com/redir?pid=10285 ... 85365.html


(Zbych ) #3

AvOne zgrywa tylko do mpeg nie tworzy odpowiedniej kompilacji a w dodatku pomija napisy, ten drugi avi to vcd itd.wszysko byłoby w porządku , dzwięk jest, napisy są ale obraz około 2-3 cm od góry ekranu widać film reszta zielony obraz, próbowałem zgrywać w PAL i NTSC i dalej zielono ,przyczyna????


(Przemek89k) #4

moze w opcjach mozna ustawic na jakiej pozycji ma sie znajdowac obraz , w danym odtwarzaczu .... hmmm nie wiem dokladnie :?


(V Cd) #5

AVI do DVD polecam jeden z najlepszych programów do konwersji czyli TMPGenc. Niestety jeśli chodzi o MPEG-2 (DVD) to masz czas na testy 30 dni.

Do nagrania tego jako DVD-Video polecam Ulead MovieFactory 3 DiscCreator animowane menu ,muzyczka , chaptery jak to mówią full wypas (chyba dostępny trial na forum ew. możesz kupić w sklepie w tym vortalu).

Pozdrawiam

Piotr


(Lukers86) #6

Mam pytanie skąd skołowac pełną wersje AVOne ??? wszędzie są wersje demo które konwertują tylko 2 minuty filmu :frowning: :frowning:


(fiesta) #7

Na tym forum odpowieź prosta jak drut:

Ze sklepu!!

Oraz lektura:

http://www.forum.dobreprogramy.pl/rules.php


(Damian) #8

Najlepiej ze sklepu kolego :wink:


(Lukers86) #9

to moze inne pytanie ile moze kosztować :P??


(Marsmo) #10

Ano tyle... :stuck_out_tongue:

http://www.mpgdvd.com/

Dzięki Twojemu zaniechaniu spotkania się z GOOGLE, zarobiłam posta! :twisted: