AVI => DVD! Jakość vs. czas!

Witam!

Dzisiaj bawilem sie programikiem znalezionym na forum o nazwie Aurora, niby wsyztsko loox, ale film obrabia dosc dlugo 1,5h = 1,5h obrobka, do tego dosc solidnie harata hdd i cpu, przygrzal mi procka do 58*C!

Po zakonczonej operacji wypalilem wszystko na plycie dvd, i jak ogladalem na stacjonarce to bylo widac kaltkowaie, ewidetny bląd konwertowania ;/

Mozecie cos polecic, coby jakos obrazu niebyly w zaden sposob stratna, noi czy kazdy progs tak dlugo obrabia ?

Fajnie jakby programik niebyl zbyt trudny ;]

Pozdrawiam!

Ale po co Ci przerabiać na DVD wystarczy SVCD albo nawet VCD,a do tego jest kilka fajnych programików.Ja używam DVDRip2 i konwertuje,aż miło :smiley:

przerobi 700mb , i zapewne potrzebuje 2cd, noi jak z jakością?

Płytek potrzebuje trochę więcej,ale z jakością jest naprawdę super(SVCD),i co ważne,przerabia bardzo szybko.Jeżeli nadal się upierasz na DVD,to polecam(czasami używam) ABSOLUTE VIDEO CONVERTER lub DivX TO DVD SVCD VCD CONVERTER.Chciałem przetestować też ACE VIDEO WORKSHOP,ale żądał ode mnie kodeków,które posiadam,a których nie chciał mi wyszukać :slight_smile: niestety,wszystkie są płatne :frowning:

Kolego - a w jakiej rozdzielczości jest film i ile klatek na sekundę ma ??

Do tego jaki kodek używasz ???

??? co to za procek że sie przejmujesz tak niską temeraturą ?? To jest tak zwany " pikuś " :smiley:

To masz chyba super kompa , albo film ma 15 min. :smiley: :smiley: Przeciętnie ,przeróbka 1.5 h filmu avi na kompie 1,8 Ghz do DVD trwa ok.8h albo i więcej , jak sie nie mylę.

Albo ja coś mieszam, albo Ty.

:smiley:

mojego kompa masz w sigu :roll:

film w kopi dvdrip 640x272!

dla tego procka to jzu spora temp. zwlaszcza, ze gorzej testowany mial mniejsza ;/

napsisalem ile mu zajelo, film trwal 1h30m, a przerabianie ok. 1h35m+ wypalenie na dvd 15m ;/