Avi na dvd conwertowanie

(Justyna Darek Gorczak) #1

Mam problem conwektowalam film z avi na dvd programem conwertXtoDVD nagralam plytke w nero dvd chcac ogladac w odtwarzaczu dvd film jest nagrany czarno bialy co mam zrobic pomocy :oops:

(Dareks8) #2

Może tym spróbuj - http://www.strefasoftu.net/index.php?si … gle&id=543

DVDsanta 4.0

(Adarek) #3

Może skonwertowaleś na Ntsc/ secam a nie w Pal B, G , H

Albo w TV/ DVD przestaw na Ntsc/ secam ewentualnie Pal.

(Monczkin) #4

Proszę poprawić błędy. Na forum używamy polskiego języka.

(Cezaris) #5

Podczas przerabiania w tym programie musisz mieć zaznaczony standard video na PAL bo w standardzie NTSC będzie obraz czarno biały, jeżeli to nie pomoże a powinno odinstaluj wszystkie kodecki divx, xvid itp. I zaintaluj k-lite codeckpack. Pozdrawiam.

P.S.

Używaj polskich znaków bo temat poleci do kosza.

(Justyna Darek Gorczak) #6

Dzieki jestem 33 letnia mamusia ktora ma od pol roku komputer nie znam sie tak dobrze jeszcze ale dzieki za rady sprobuje

(sdar) #7

Ale to chyba nie może być wymówką do zastosowania się do tej prośby:

(Justyna Darek Gorczak) #8

czyli co mam poprawic :oops:

(Adarek) #9

Z boku masz przeycisk zmień.

Popraw wyrazy. Np:

Brak polskich ogonków. Np. ą naciskasz Alt+a .

Shift+Alt + A daje Ą. Alt+e daje ę.Alt + l daje ł itd.

(Justyna Darek Gorczak) #10

Ustawiłam na Pal na automatycznie i ciągle obraz jest czarno bialy pomocy :slight_smile:

Złączono Posta : 20.10.2006 (Pią) 14:25

Bardzo dziękuję za poradę będę się stosować na przyszlość i pisać poprawnie dzięki za poprawę :oops:

(Cezaris) #11

Wejdź tutaj. Masz tu opis programu ConvertXtoDVD. Jeżeli nie wstawiasz napisów do dwojego filmu to pomiń tę poradę odnośnie napisów.

(ak6) #12

Piszesz, że nagrywałaś przez nero. Może masz też Naro Vision Express ??

Tam wchodzisz w “utwórz DVD” i postępujesz zgodnie z instrukcją. Powinno się udać.

(Justyna Darek Gorczak) #13

niestety nic nie pomaga , i co ja mam zrobić a dzieci chcą bajkę no zawsze mogę kupić nową kartę graficzną i podpiąć się do telewizora ale to za drogie pomocy :oops:

(Bloczi) #14

Sprobuj zrobic obrac .ISO w ConvertXToDVD, a nastepnie wypal go zapomoca Alcohola 120 %

Problem moze byc tez w plytkach, niektore odtwarzacze nie czytja plyt DVD-R, tylko DVD+R i odwrotnie.

(Jacek Jako) #15

Jeśli nikt tu ci nie pomoże to spróbuj na forum tylko dla ConvertXToDVD

http://www.videoaudio.pl/forum/index.ph … wforum=102

(Dareks8) #16

Napisz co ci nie wychodzi. Konwertowanie na dvd czy wypalanie? Czy po konwersji film w kompie jest odtwarzany poprawnie? Będzie wtedy wiadomo jakie rady dawać.

P.s. Próbowałaś DVDSanta? Jest bardzo prosty w użyciu. Jedyne co należy zrobić po otwarciu filmu AVI w tym programie to zmienić NTSC na PAL oraz ustawić proporcje obrazu. Można zrobić kilkuminutową próbkę i zobaczyć czy dobrze się odtwarza.

(Justyna Darek Gorczak) #17

Bardzo wszystkim internautom dziękuje za wszelkie rady problem tkwił w kablach i podpięciu do telewizora program konwertował poprawnie jeszcze raz dzieki :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: