Avi na dvd conwertowanie

Mam problem conwektowalam film z avi na dvd programem conwertXtoDVD nagralam plytke w nero dvd chcac ogladac w odtwarzaczu dvd film jest nagrany czarno bialy co mam zrobic pomocy :oops:

Może tym spróbuj - http://www.strefasoftu.net/index.php?si … gle&id=543

DVDsanta 4.0

Może skonwertowaleś na Ntsc/ secam a nie w Pal B, G , H

Albo w TV/ DVD przestaw na Ntsc/ secam ewentualnie Pal.

Proszę poprawić błędy. Na forum używamy polskiego języka.

Podczas przerabiania w tym programie musisz mieć zaznaczony standard video na PAL bo w standardzie NTSC będzie obraz czarno biały, jeżeli to nie pomoże a powinno odinstaluj wszystkie kodecki divx, xvid itp. I zaintaluj k-lite codeckpack. Pozdrawiam.

P.S.

Używaj polskich znaków bo temat poleci do kosza.

Dzieki jestem 33 letnia mamusia ktora ma od pol roku komputer nie znam sie tak dobrze jeszcze ale dzieki za rady sprobuje

Ale to chyba nie może być wymówką do zastosowania się do tej prośby:

czyli co mam poprawic :oops:

Z boku masz przeycisk zmień.

Popraw wyrazy. Np:

Brak polskich ogonków. Np. ą naciskasz Alt+a .

Shift+Alt + A daje Ą. Alt+e daje ę.Alt + l daje ł itd.

Ustawiłam na Pal na automatycznie i ciągle obraz jest czarno bialy pomocy :slight_smile:

Złączono Posta : 20.10.2006 (Pią) 14:25

Bardzo dziękuję za poradę będę się stosować na przyszlość i pisać poprawnie dzięki za poprawę :oops:

Wejdź tutaj. Masz tu opis programu ConvertXtoDVD. Jeżeli nie wstawiasz napisów do dwojego filmu to pomiń tę poradę odnośnie napisów.

Piszesz, że nagrywałaś przez nero. Może masz też Naro Vision Express ??

Tam wchodzisz w “utwórz DVD” i postępujesz zgodnie z instrukcją. Powinno się udać.

niestety nic nie pomaga , i co ja mam zrobić a dzieci chcą bajkę no zawsze mogę kupić nową kartę graficzną i podpiąć się do telewizora ale to za drogie pomocy :oops:

Sprobuj zrobic obrac .ISO w ConvertXToDVD, a nastepnie wypal go zapomoca Alcohola 120 %

Problem moze byc tez w plytkach, niektore odtwarzacze nie czytja plyt DVD-R, tylko DVD+R i odwrotnie.

Jeśli nikt tu ci nie pomoże to spróbuj na forum tylko dla ConvertXToDVD

http://www.videoaudio.pl/forum/index.ph … wforum=102

Napisz co ci nie wychodzi. Konwertowanie na dvd czy wypalanie? Czy po konwersji film w kompie jest odtwarzany poprawnie? Będzie wtedy wiadomo jakie rady dawać.

P.s. Próbowałaś DVDSanta? Jest bardzo prosty w użyciu. Jedyne co należy zrobić po otwarciu filmu AVI w tym programie to zmienić NTSC na PAL oraz ustawić proporcje obrazu. Można zrobić kilkuminutową próbkę i zobaczyć czy dobrze się odtwarza.

Bardzo wszystkim internautom dziękuje za wszelkie rady problem tkwił w kablach i podpięciu do telewizora program konwertował poprawnie jeszcze raz dzieki :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: