AVI na MP3 POMOCY!

Jak w temacie widać… Chce zamienic avi na mp3… To oczywiście nie problem… Ale ja chce tylko fragmęt filmu nagrać…

Już tłumacze… : Chcę nagrac fragmęt filmu w formacie mp3(najlepiej)

Jaki proponujecie mi program? może być tak że w jakimś programie odetne kawałek który chce na mp3 i w innym przerobic…


To moj 1 post… Jak cos jest źle nie pisac bzdur… :expressionless:

Jak to fragment filmu w mp3? mp3 to tylko dzwięk ;] pewnie chodzi ci o mp4? wyciąć kawałek z pliku avi możesz np programem Virtualdub a potem ten plik zamienisz na mp4 hmm sam nie wiem ale może np tym: http://www.dvdvideosoft.com/products/dv … verter.htm on konwertuje niby do ipoda ale wychodzą normalne pliki mp4 ;]

Pragnę zauważyć, że *.avi to format (kontener) łączący w sobie strumienie audio oraz video, natomiast *.mp3 to format audio (często używany jako dźwięk w plikach *.avi). Sprecyzuj więc czy chcesz nagrać fragment dźwięku z filmu i zapisać go jako *.mp3 czy może wyciąć fragment filmu i przekonwertować na inny format? Ewentualnie sprecyzuj jaki.

Dodam, iż nie da się zapisać filmu (video i audio) w formacie *.mp3.

Maros123

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

Przypominam również, że kolor zielony jak i czerwony są kolorami zastrzeżonymi - nie możesz ich używać.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

Wydobyć MP3 z avi możesz Replay Converterem.

A skrócić mp3, Audacity, jeżeli o to ci chodziło.

Ale zamienić avi na mp3 się nieda.