AVI na plik Prezentacji

Witam

Posiadam plik AVI z prezentacją wyświetlaną na TV (cennik w salonie kosmetycznym). Potrzebuje ją jedna wyedytować. Power Point mi jej nie otwiera. Nie wiem co zrobić. Otworzyć to jakimś innym programem ? Przekonwektować czymś na plik prezentacji i wtedy wyedytować i ponownie na AVI przekonwektowac ?

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Niestety już nie wyedytujesz tego. Do edycji potrzebujesz plik źródłowy z którego tworzony był film.

No nie do końca tak jest. Oczywista, że pliku avi nie edytujesz Power Pointem. Ale jeśli w grę wchodzi jego edycja (przeróbka, np. wycięcie sekwencji, nakładka grafiki, logo, zmiana audio itp.), to zrobisz to jedynie odpowiednim programem do edycji avi.

Rozumiem, że zmiany maja dotyczyć cennika. Napisz, co konkretnie chcesz zmienić, a wtedy można polecić odpowiednie, najprostsze (może nawet darmowe) narzędzie.

Przypuszczam, że chodzi o zmianę treści zawartych w prezentacji / filmie a nie o np. obcięcie filmu.

Dokładnie. Chodzi o zmianę treści (zmian cen w tabelkach)

To tak jak napisałem wcześniej - musisz mieć źródłową prezentację PowerPainta, w której zmienisz wartości a następnie wyeksportujesz jako film.

Rozumiem. Czyli muszę wszystko od nowa zrobić…

Jak nie zostawiłeś prezentacji w formie PowerPoint to niestety tak.