Avi na Stacjonarnym DVD

Witam sprawa wyglada nastepujaco mam stacjonarne DVD ale ono nie ma obsługi divx tylko DVD mam tez ps2 i odtwarza tylko filmy dvd jak mój odtwarzacz nie mam nagrywarki dvd ale chiałem nagrać film w formacie avi na zwykłą cd by odtwarzało mi dvd i ps2 zrobiłem tak

Nero StartSmart

Utwórz video CD

Nagrałem na najwolniejszej predkosci

Otwieram płyte z nagraniem i mam takie pliki:

dvd5wk.jpg

Czy tak wyglada film dvd takie ma pliki nie mam jak sprawdzić dzisiaj ale bedzie dziłać

Nie!

Tak wygląda film VCD

…a VCD to nie DVD !

W przypadku filmu DVD masz zazwyczaj dwa katalogi:

AUDIO_TS i VIDEO_TS (z plikami .IFO, .BUP, .VOB) :wink:

Acha a czy możecie mi powiedziec czy ps2 otwiera takie vcd a czy zwykłe dvd bez divix tez otwiera vcd,

wiem ze dvd z divix otwiera wszytskie filmy te z komputera

a zwykłe dvd da rady vcd czy to zalezy.

Czyta: DVD,CD,VCD, DVD-R,DVD+R.

Chyba bedzie, a czy kazde dvd bez divx czyta vcd

Bo np mam film avi i mam opcje w nero nagraj na vcd i wtedy nagra na zwykła płyte nagrywa się tak z godzine, bo kolega mam ps2 z odtwarzaczem dvd no i stacjonarne dvd bez divx tylko czy zadziła??

Stacjonarne DVD odtworzy VCD - o to się nie musisz martwić :slight_smile:

Dodam że na płytce (np 700MB) zmieści się 80 min filmu w formacie VCD.

PS2 też odtwarza VCD

No toi chłopaki super jesteście ,zara bede nagradzał moja dziewczyna ma ps2 i bym mógł jej nagrać filmy wiec po co kumu na nagrywara dvd mozna zwykłą nagrac format vcd i pójdzie a czy da rady jakoś zdjecia na vcd czy to nie by ps2 odtwarzało.DZIEKUJE BARDZO

Złączono Posta : 18.07.2005 (Pon) 17:24

Nie dziła vcd nagrałem film vcd na plyte cd-rw moze dlatego nie odczytue go dvd jest nagrany na plyte rw mozliwe ze na zwyklej bedzie chodził?/