AVI Recomp - obsługa, co robię źle?

Szukałam programu do “wbudowywania” napisów w film. Wiem, żę powstalo na tym forum wiele tematów, już je przeglądałam. Natrafiłam na notkę o tym programie. Szukałam czegoś prostego i szybkiego. Niestety cały czas pokazuje mi, że występuje błąd. Co robię nie tak? Mógłby tu ktos opisać krok po kroku obsługę? Z góry stokrotne dzięki.

Pozdrawiam

Ena

Proszę:

http://divx.howto.pl/Czytaj-artykul-26.html

Jaki błąd?

Początkowo sądziłam, zę to wina formatu napisów. Więc zabrałam się za szukanie programu do przekonwertowania ich. Przekonwertowałam, i co? I nic. Niby robię dokładnie to co jest opisane w tutorialu, ale w efekcie pokazuje mi się długa notka, z której apmiętam tyle, żę program jest “crashed”. Nie wiem w jakim sensie on jest “zmiażdżny” :stuck_out_tongue: Zamiast jednego pliku dostaję plik z dźwiękim, osobny z obrazem i żeby był śmieszniej to bez napisów.

Nie, no, nie mogę!

A na krótsze pliki działa…:frowning: Tylko nie daje mi pasów,mimo, że są zaznaczone. Zaznaczyłam dźwięk, to działa. Nie wiem czemu nie działa na większy plik… Ma 337 MB. Może to mieć wpływ na konwersację? Całkiem zbaraniałam…

Złączono Posta : 23.08.2007 (Czw) 19:04

DOBRA! DZIAŁA! Zdolna ze mnie dziewczynka Nie bardzo wiem jak to zroiłam, ale działa :stuck_out_tongue_winking_eye: Przepraszam za zamieszanie i dzięki! PA