Avi video na jaki inny format zamienić bez utraty jakości?

(Scania111) #1

Witam. Mam bardzo dużo filmików nagrywanych aparatem są one w formacie avi video--ale zajmują strasznie dużo miejsca.Czy można je jakoś przekonwenterować na jakiś inny format bez straty jakości ?Z góry dzięki

(Tompyk) #2

Każda kompresja łączy się z utratą jakości - tylko od kompresora którego użyjesz będzie zależało czy będzie to bardzo widoczne czy też nie.

(Marcin E Pc) #3

Zainteresuje się kompresją 2-przebiegową do divixa (lub xvida). Tutaj masz małe kompedium wiedzy

(Frog) #4

fishermen , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(JoteS) #5

Użyj tego programu http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... Comp+1.4.4

Jest po polsku, możesz w nim ustawić różne parametry np. rozmiar obrazu, wielkość pliku, kodek

(Scania111) #6

Wielkie dzięki program ściągnąłem popróbuje jak to działa.O tych divixach też poczytam chociaż dla mnie to czarna magia.

(Scania111) #7

Programik działa ale chyba robie coś nie tak.TZN.Rozbił filmik na części jest ikonka z filmem i ikonka z dzwiękiem rozmiar sie nie zmienił? Miał 28mb i nadal ma 28 ale nie ma głosu.Chodzi mi o to bym mógł te filmiki jak najbardziej zmniejszyć rozmiarowo i ewentualnie nie tracić za dużo jakościowo a następnie je zgrać na dvd(fajnie by było gdyby chodziły na odtwarzaczu dvd). Mam tego jakieś 70gb i muszę coś z tym zrobić a w te klocki jestem zielony.

(Marcin E Pc) #8

Poczytaj tam o metodach kompresji, o kompresji do divxa. Tam naprawdę to jest dobrze wytłumaczone, i wszystko poparte screenami w programów.

Pozdro