Avi video na jaki inny format zamienić bez utraty jakości?

Witam. Mam bardzo dużo filmików nagrywanych aparatem są one w formacie avi video–ale zajmują strasznie dużo miejsca.Czy można je jakoś przekonwenterować na jakiś inny format bez straty jakości ?Z góry dzięki

Każda kompresja łączy się z utratą jakości - tylko od kompresora którego użyjesz będzie zależało czy będzie to bardzo widoczne czy też nie.

Zainteresuje się kompresją 2-przebiegową do divixa (lub xvida). Tutaj masz małe kompedium wiedzy

fishermen , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Użyj tego programu http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … Comp+1.4.4

Jest po polsku, możesz w nim ustawić różne parametry np. rozmiar obrazu, wielkość pliku, kodek

Wielkie dzięki program ściągnąłem popróbuje jak to działa.O tych divixach też poczytam chociaż dla mnie to czarna magia.

Programik działa ale chyba robie coś nie tak.TZN.Rozbił filmik na części jest ikonka z filmem i ikonka z dzwiękiem rozmiar sie nie zmienił? Miał 28mb i nadal ma 28 ale nie ma głosu.Chodzi mi o to bym mógł te filmiki jak najbardziej zmniejszyć rozmiarowo i ewentualnie nie tracić za dużo jakościowo a następnie je zgrać na dvd(fajnie by było gdyby chodziły na odtwarzaczu dvd). Mam tego jakieś 70gb i muszę coś z tym zrobić a w te klocki jestem zielony.

Poczytaj tam o metodach kompresji, o kompresji do divxa. Tam naprawdę to jest dobrze wytłumaczone, i wszystko poparte screenami w programów.

Pozdro