Avira antivir personal + Comodo Firewall Pro = dobry wybór?

jak w temacie, cz połączenie tych dwóch programów ( Avira AntiVir Personal 9.0.0.386 i Comodo Firewall Pro 3.8.65951.477 ) dla Windows XP

zapewni mi ochronę przed atakami i wirusami, czy może lepsza będzie inna kombinacja ?

Bardzo dobry :smiley:

Pozdrawiam.

Wystarczyło by Avira 2009 + Systemowy firewall + SpyBot.

@RMK_99

Człowieku ogarnij się. =D> Systemowy firewall jest KIEPSKI =D>

Comodo jest świetny. Wystarczy go porządnie skonfigurować i nie ma bata.

Co do darmowego antywirusa to polecam Avasta.

Do tego pozamykaj porty programem Windows Worms Door Cleaner. No i uzywaj bezpiecznej przegladarki np Opery

Nie wystarczył by Windowsowy firewall. On jest słaby.

Bardzo dobry wybór.

Według testów syntetycznych jak i praktycznych Systemowy Firewall od XP SP2 jest dobry tylko ludzie przesiadają. Fakt zapomniał podać że program Windows Worms Door Cleaner jest też zalecany.

Ja używam takiej konfiguracji z własnymi ustawieniami: Avira 2008/09 + Systemowy firewall + Windows Defender + WWDC + Firefox/IE8 i wszystko śmiga bez świrusuw i innych śmieci. Więc ludzie nie przesadzajcie bo do domowego użytku to wystarczy ale jak ktoś ma firmę to najlepiej aby zainwestował w lepsze rozwiązanie. A polecanie Avasta i to w wersji HOME to głupota jakich mało.

Jakiego avasta?!

To temat o avirze.

Naucz się czytać a zrozumiesz.

Mi chodziło o to zdanie geniuszu.

mati.lopez95:

Wam dzieciom należy wszystko na tacy podawać i się dziwicie później że nazywają was Dzieci Neo lub Trolle.

https://license.avira.com/en/promotion-cj0ptfb6eh8cmw6a101r Avira security suite za friko. Polecam jednak nie instalować firewallka aviry i doinstalować comodo - wg mnie bardzo dobry firewall, wymagający konfiguracji :wink:

Mushkin zapominałeś dodać że prze rok, ale na pewno skorzystam :smiley: .