Avira fałszywy alarm

(WojtekM) #1

Witam

Dziś avira poinformowała mnie o 2 "trojanach" w photofiltre i alcohol 120% oczywiście wiem że to fałszywy alarm bo programów używam od dawna i wcześniej nic nie wykryło, i moje pytanie brzmi u Was też Avira szwankuje ?

(Monczkin) #2

WojtekM , nazwij proszę temat konkretnie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

(Longhorn2009) #3

Dla pewności możesz sprawdzić te pliki Kasperskim online. Sam używam Aviry free ale u mnie generuje mało fałszywych alarmów. Bardziej denerwuje mnie to, że nie raz nie da się jej zaktualizować, bo serwer nie działa, albo aktualizacja trwa kilkanaście min a i tak nie pobiera żadnych aktualizacji.

(WojtekM) #4

Monczkin czytałem ten post nie widzę jakiś niedogodności.

mam jeszcze Malwarebytes Anti-Malware nic nie znalazł

(Porchekarera) #5

Wrrrr...

masz zmienić nazwę TEMATU , a nie edytować posta

(WojtekM) #6

dobra spokojnie, już co za ludzie

(system) #7

Zgadza się kolego coś działo się z Avirą dzisiaj,ja nie mogłem jej zaktualizować do godziny piętnastej i w tym czasie zrobiłem skanowanie i wykryła mi trojana-Gendal9216 w programie który dawno temu wywaliłem z kompa a po którym została mi jedynie instalka.Teraz wszystko wróciło do normy,zaktualizowała się i po trojanie śladu brak,bo zrobiłem nowe skanowanie.Czasem tak bywa wpadki zdarzają się ,ale ja osobiście jestem zadowolony z Aviry i dalej będę z niej korzystał .Miłego dnia :smiley: