Avira i problem z aktualizacją

Wiem że są podobne tematy i wiem że Avira ma problemy z aktualizacjami bo miałem już nie raz takie problemy,zwykle trwały maksymalnie 2 dni,więc nie robiłem paniki i następnego dnia się aktualizowała,ale teraz to już jakoś 4-5 dzień mam problem z tym i musze ściągać manualnie aktulizacje,codziennie po 26mb.Ma ktoś podobny problem i komuś nie aktualizuje się dłuższy czas? :slight_smile:

Avira ostatnimi czasy zawsze ma problemy z aktualizacjami dla wersji Free. Proponuje skożystać z darmowych odpowiedników:

:arrow: Avast!

:arrow: AVG

Pozdrawiam :slight_smile:

Z darmową Avirą problemy były od zawsze. Smutne jest to, że producent tego programu zastosował tak chamską taktykę wobec użytkowników, bo podobnie jak alf sądzę, iż są to celowe działania które zachęcić mają do kupna wersji komercyjnej. Ja także zachęcam do instalacji AVG free, który na dzień dzisiejszy jest moim zdaniem jednym z lepszych darmowych antywirusów. Pozdrawiam

Avira zawsze ma problemy z Update dlatego polecam ci z darmowych Avast bądź AVG 9 ten nowy jest na prawdę dobry.

Ok dzięki wszystkim za propozycje,przejdę na AVG :slight_smile: Podziękować twórcom Aviry za zniechęcanie użytkowników.

Avira jest przereklamowana.

Normalka. U mnie ostatnio aktualizowała się w sobotę…

Witam ja też miewam czasem problemy z aktualizacją ale zrobiłem konfiguracjehttp://antivir-polska.info/faq/zadania/ i na razie mam spokój :slight_smile:

Pozdrawiam.