Avk 2006 problem z aktualizacjami

Witam, ściagnąłem sobie dzisiaj z neta pełną wersję avk 2006 pl, zainstalowałem, wpisałem taki serial :

urzytkownik : T022006

hasło: Y33G57

podczas aktualizacji wyskakują same błedy:

ae6d09cf9zaf3kfgm.jpg

co można zrobic, aby zaktualizowac avk 2006 ?/

http://www.gdata.pl/pl/support/avk_kody_aktualizacyjne.html

A wszystko robiłeś, z tym co tam jest podane?

tak, występują problemy z serverami , problem ze sprawdzaniem czegoś tam, co powoduje ze nie mogę zaktualizować bazy :confused:

a chciałem sobie przetestowac ten program antyvirusowy, zresztą taka okazja nigdy się chyba juz nie powtórzy, żeby przez miesiąc kożystac legalnie z programu za free

Firewalla masz??

mam z sp2 , i firewall z liveboxa Tp, w liveboxie tp odblokowałem wszystkie porty, na których pracuje avk 2006

A w SP2? Bo to niby “dziadowska” zapora, ale zablokować też może. Spróbuj na czas aktualizacji wyłączyć tego Liveboxa TP, może to pomoże…

jak mam go wyłaczyc, skoro przez niego się łączę z netem (neostrada wifi ) :stuck_out_tongue:


edit: zainstalowałem stery do modemu sagem fast 800, na necie siedziałęm przez chwile na tym modemie tp, i to samo, zapora z sp2 wyłaczona :roll:

O i tu jest problem. A od kiedy masz tego AVK? Może to tylko jakiś przejściowy problem. Napisz też do działu technicznego neostrady, w czym problem.

A komp czysty na wirusy i inne gady?

Być może jest tak duźo ludzi chętnych na ten program że serwery aktualizacyjne są przeciążone ja też mam ten program i takźe mam ten problem :slight_smile:

u mnie nie działają :?

Tak jak pisze mój poprzednik. Jest to może wina przeciążonych serwerów. Pewnie wiele ludzi się pokusiło. Poczekaj do jutra. Może będzie lepiej.

oki, dzięki za odp. poczekam do jutra, może przejdzie

A ja mam problem z aktualizacją avasta. :frowning: Do tej pory wszyskto było ok. Nic nie zmieniałam,avast sam się aktualizował a teraz pokazuje że jest problem ze ściąganiem plików i nie można się połączyć z serwerem. Mam tylko avast + Zone Alarm. Szczerze mówiąc to ja się na tym nie znam, ale jeśli ktoś może mi to w przystępny sposób wyjaśnić i poradzić co mam zrobić, byłabym wdzięczna. :slight_smile:

Aneta