Awaria baterii w MacBooku

Tak jak w temacie, komputer działa na zasilaczu, ale bateria nie daje znaku życia, nie można jej naładować, komputer jej nie wykrywa. Sprawa jest o tyle dziwna że jeszcze tydzień temu działało wszystko ok, a po rozładowaniu baterii do końca mam tak jak teraz. Jakieś sugestie, ewentualnie ma ktoś może pomysł ile naprawa tego w serwisie może kosztować?

Wygląda na to że padła ci elektronika w pakiecie akumulatorków. I teraz tak jeżeli laptop ma powyżej 2 lat idź gdzieś (sklep ewentualnie internet ) i zamów sobie

nowe ogniwo ( pakiet akumulatorków ) do laptopa co do ceny to nie wiem ile to będzie kosztować około 250-350 zł jak nie lepiej. W każdym bądź razie tanio nie będzie ponieważ Maki są u nas dosyć drogie jak i części do nich co do serwisu to nawet nie będę komentował bo jak oddasz to nie wiem czy zmieścisz się w 1000

tak że życzę powodzenia.

Jeżeli masz sprzęt na gwarancji to nie ma problemu, ale jeżeli nie to polecam serwis https://www.maclife.pl/ . Mi tam ładnie naprawili iPhona 3G na którego już nie miałem gwarancji producenta. Naprawy są dość drogie, ale ten serwis zapewnia ORYGINALNE części z Apple które kupują u producenta. Powodzenia i pozdrawiam!

Szaman1701 , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Pharun , Dzięki za podpowiedź, wygląda na to, że ten serwis ma siedzibę pare przystanków od mojego domu. W wolnym czasie się tam wybiorę. Dzięki.

Nie ma sprawy :slight_smile: my użytkownicy sprzętu z Apple musimy się trzymać razem :smiley: