Awaria karty SIM? - ERA - jak się od nich uwolnić?

Witam!

Budzę się rano (budzik w sek700i) jako niezadowolony abonent ery (z powodu braku zasięgu - obok stoi wieża plusa) i po wyłączeniu budzika

zerkam na ekranik i co widzę??? “włóż kartę sim”.

Myślę sobie telefon głupieje… więc mu restarcik. Dalej to samo! Nie widzi karty. No to dawaj wsadzam w tele inną kartę - działa, czyli fon OK. Wkładam kartę moją do innego telefonu i tam również nie działa… Czyli walnięta karta…

Co mam robić??? W BOA powiedzieli, że w punkcie serwisowym zrobią to za free, ale ja do takiego punktu mam minimum 80km! !!

Tak się składa, że w listopadzie kończy mi się umowa - chcę jak najszybciej uwolnić sie od tych xxxx Czy jest jakiś sposób, abym nie płacił kary a uwolnił się już teraz?? (i przeszedł do plusa z tym samym numerem). Wiem, że niedawno regulaminy zmieniali… może to coś pomoże?

Powiedzcie mi jeszcze jakie dane są przechowywane na karcie SIM??? SMSy miałem na telu, więc odpada (na karcie nie miałem), kontakty też. Czy oprócz tego jest coś jeszcze na karcie??

Proszę o pomoc, z góry dzięki

na karcie oprócz smsów i kontaktów niema nic ale jeżeli chodzi o przenoszenie numerów to możesz dopiero po zakończeniu umowy a teraz niemożesz zerwać jej bez żadnych konsenkwencji. Fakt zmieniali regulamin ale jeżeli chodzi o telefony na kartę. Jeżeli chodzi o punkt serwisowy to poszukaj w pobliżu firmowego salonu (podział salonów ze względu na uprawnienia: salon firmowy, punkt autoryzowany itp.) ery i tam powinni zrobić to za free.

Zgadza się. Zapoznaj się dokładniej ze sprawą np na http://www.telepolis.pl

UKE własnie nałozyło na ERĘ 2mln zł kary.

Jeśli nie otrzymałeś jeszcze listu z informacją iż możesz zerwać umowę z powodu zmian w regulaminie zwróć się do operatora o takie pisemko a następnie w ciągu bodajże 30dni rozwiąż umowę :slight_smile:

Bez tego pisma też właściwie sobie poradzisz. W sieci sa gotowce, które wypełniasz swoimi danymi i wysyłasz niesfornemu opowi i kończysz tym samym z nimi współpracę:-)

Nie wiem czy nie jest za późno ale skoro UKE nadal trzyma się wersji, że PTC ma wysłac do abonentów te pisemka…

Złączono Posta : 27.06.2007 (Sro) 12:51

A skąd takie informacje? Jeśli mówimy o tym samym zmiany tyczą się regulaminu dla abo.

JUDGE nic nie dostałem… Chyba tylko regulamin kiedyś, ale i tego nie jestem pewien 8) Obyś miał rację - fajnie by było. Polookam THX

http://media2.pl/telekomunikacja/25547- … a-ere.html