Awaria laptop'a

Syn używał komputera i po wyłączeniu nie chciał się zalogować…tj. coś szumi przez chwilę tak jak by odpalał dysk twardy,ale monitor w ogóle nie funkcjonuje i nic nie wyświetla… Wcześniej mówił, że jeszcze kilka razy naciskał taką kropkę, która powoduje wygaszenie monitora. Jeżeli to coś pomoże to mieliśmy wgrany system operacyjny linux, ale zmieniliśmy na windowsa.

Proszę o pomoc!

Pozdrawiam

Używaj polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

O ile nie jest to problem z hardware to pomoże to > http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=24500 :slight_smile:

niestety nie chce nawet otworzyć kieszeni cd…Wejścia na dyskietki nie ma… Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?

Spróbuj wsadzić szpilkę w taką małą dziurkę obok przycisku otwierającego kieszeń dvd. Otworzy się mechanicznie, wsadź płytkę XP i może zaskoczy. Jest jest jeszcze możliwość zbootowania go z usb, o ile jest ustawione w biosie. Jeśli się nie uda to chyba tylko serwis :frowning:

Włożyłem zbutowaną płytkę z windows XP,ale niestety nic nie wyświetla na monitorze…tak jak by nie byl w ogóle podłączony… czy isnieje jeszcze jakaś możliwość naprawy??? /oprócz serwisu oczywiście ;)/

ma98 proszę zastosować się do informacji Moderatora JNJN

Jeśli się nawet rozruch nie wyświetla to tylko serwis.

A o jaką kropkę chodzi??

Nie mam laptopa więc nie wiem o co chodzi,proszę o wytłumaczenie, może pomoge.

Chyba chodzi o wyłacznik monitora :stuck_out_tongue:

Jeśli jest coś takiego w laptopie to napewno musi być i jakiś włącznik :slight_smile:

Niestety nie wiem czy jest jakiś włącznik i czy w ogóle jest!

Jeśli mógłbym poprosić jeszcze o pomoc, wskazówki to bardzo proszę!

Miłego dnia! !!