Awaria zasilacza.... a reszta podzespołów

(Lukaszm Zdw) #1

siemka mam 3 pytanka…

1. wczoraj mialem awarie zasilacza (nieprzyjemny trzask sprawil ze komp sie juz nie uruchomil i czuc bylo nieprzyjemny zapach z zasilacza) naszczescie udalo mi sie dzis kupic nowy zasilacz;d niby wszystko jest ok kompa dziala gryzie mnie jedna rzeczy czy czasem podczas tej awarii cos sie nie uszkodzilo oprocz tego:( da sie jakos sprawdzic czy jakis inny podzespol w kompie sie nie uszkodzil?

2. kupilem zasilacz ModeCom FEEL II - 400 ver. 2.2 ATX dobry jest? czy badziewie kupilem?

3. macie uziemione kompy?

(Austin1989) #2
( da sie jakos sprawdzic czy jakis inny podzespol w kompie sie nie uszkodzil?

Właściwości mój komputer - sprzęt-menedżer urządzeń

Zobacz czy wszystkie podzespoły od karty graficznej m.i.n są widoczne. :mrgreen:

(zciwo) #3

Przy awarii zasilacza może dużo podzespołów polecieć niestety. Potestuj kartę graficzną jakimś benchmarkiem. Memtestem 86 sprawdź RAM.

(Marcus35) #4

Jeśli po wymianie zasilacza komputer odpalił to potestuj czy wszystko OK. Ale skoro odpalił to raczej tak. A zasilacz raczej taki sobie

(Zuber54321) #5

Raczej zły :frowning:

Zrób tak jak mówi zciwo

Mysle, jednak że gdyby coś się uszkodziło to komp by w ogóle nie odpalił lub by występowały jakieś problemy z działaniem kompa :?

(Lukaszm Zdw) #6

mowicie ze kiepski… ale za 90zl chyba lepszego 400W sie nie kupi

(Pioters) #7

ModeCom robi jedne z najlepszch zasilaczy. Niech nieodzywają się Ci co ich nie posiadają! Mój bezawaryjnie chodzi chodzi od kilku ładnych lat!

Złączono Posta : 19.11.2006 (Nie) 17:07

P.S. Jak postawisz kompa z nowy zasilaczem to prawdopodobnie wszystko jest OK. Kiedy spalił mi się na innym kompie (Colorsit) to wystarczyła wymiana - na szczęście :slight_smile:

(Lukaszm Zdw) #8

moze ktos z was wie w jaki sposob uziemic kompa? moglby to mniej wiecej opisac… i mam jeszcze pytanie jak ten zasilacz ma byc zamontowany wentylatorem do dolu czy do gory?