Azureus

(Ssiwyy) #1

Mam problem z tym programikiem. Co to właściwie jest .torrent. A tak wogóle to ma ktoś opis do tego programu bo coś nie moge go skminić. Niby coś się ściąga- pare utworów ściągłem ale potem jakiś problemik. Nie wiem o co chodzi. A czy moge ustawić w Operze jako by ściągał mi pliki tym programikiem a żeby nie ściągała mi sama opera? DZIEKUJE ZA POMOC

(Qbek50) #2

torrent to nielegal, a my tutaj o takich sprawach nie rozmawiamy !!

http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

(ws) #3

bzdury opowiadasz,

przeczytaj licencje przy instalacji torrenta to sie dowiesz że jest on legalny nawet dla ciebie. (jeśli jeszcze nie czytałeś) :smiley:

znowu bzdura, znajdziesz tu setki postów na ten temat

A czy twoja odpowiedź dotyczy tematu? - poczytaj: http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

Wiem że ja też nie na temat, ale czemu masz niby blokować chłopaka z problemem?

(Qbek50) #4

torrent służy do ściągania nielegalnego oprogramowania. I mi głupot nie gadaj !!

(lazikar) #5

I fakt jest taki że bzdecisz niestety. Skąd wiesz że ja ściągam np oprogramowanie nielegalne. Więc wybacz ale za daleko wybiegasz z legalnoscią. :!:

(Qbek50) #6

dziwne jest ze na stronach torrentowskich znajdują się w większości jak nie tylko pełne wersje najowszych programów.

A dlaczego ostatnio był najazd i kilka stron z torrentami i je zamknięto ?

Weź mi to wytłumacz. A przy okazji ci powiem ze na jednej stron przeczytałem regulamin jad dodawać torrenta i tam pisze że nie należy dodawać wersji demo tylko pełne.

Z torrenta można np winde XP sciągnąć. I co? to jest legalne? Sami ostatnio gadacie ze tylko oryginały kupujecie, a jak ktoś wspomniał o torrencie to od razu moderator zamykał temat !

No chyba ze ściągasz Winampa czy SpyBot S&D. To wtedy się zgodze, ale w większości wiem ze wiara ściąga pełne wersje najnowszych proxów za które w sklepie byś wybulił kilka stówek.

(ws) #7

Przecież ssiwyy ma problem z programem wiec sie go nie czepiaj.

Torrent to całkiem fajny program ()mówiąc. ssiwyy chce tylko jakąś instrukcję do niego a ty taki jesteś oczytany w tej tematyce to mu lepiej pomóż. :stuck_out_tongue:

(lazikar) #8

Ale nie tylko to. Jak ktoś używa torenta do ściągania Windowsa to fakt jest to nielegalne. Tylko nie wszyscy ściagają Windowsy. :?

(Figc) #9

przepraszam, że się wtrącę, ale kolego detektyw 997 czy pytanie kolegi ssiwyy dotyczyło legalności sieci torrent :?:

coś chyba zbyt ambitny szeryf jesteś :roll: :? nie wiesz jak odpowiedzieć to postów nie nabijaj :stuck_out_tongue:

można wiele legalnych rzeczy ściągać więc nie rozpędzaj się w osądach!!

(Qbek50) #10

Windows to dałem tak do przykładu. Możesz ściągnąć różnorodne rzeczy. Np najnowszego Corela, Photoshopa, wszystkie antywiry skrackowane, filmy co w kinach lecą lub które jeszcze nie są w sprzedaży. Nie mówię już o najnowszych albumach Audio.

(Ssiwyy) #11

Nie chce wywoływać kłutni ale prosze tylko o POMOC.

(ws) #12

co mądrzejsi ściągają linuxy :slight_smile:

(Ssiwyy) #13

Dobra OK to może jak ściągnąć muze program czy stronka. Zeby to szło wmiare szybko i muzia była zajeb...... . Jeżeli znów zaliczyłem jakieś przewinienie to SORKI.

(Qbek50) #14

a jaka to ma być muza?

(Ssiwyy) #15

http://www.barti.blo.pl/ tu jest coś ciekawego. Jak by ktoś miał podobny problemik polecam. Aha ale czy można zmienić programik ściągający w operze ?

(Ssiwyy) #16

Techno hip-hop rap polska muzIa jakieś mixy remixy pop nowa muzyka

(system) #17

Idąc zgodnie z Twoim tokiem rozumowania należy zakazać:

:arrow: sprzedaży nagrywarek (mogą służyć do kopiowania nielegalnego oprogramowania)

:arrow: dostępu do internetu (może służyć do wymiany nielegalnych plików za pomocą programów p2p)

:arrow: sprzedaży komputerów (są ogólnie źródłem piractwa i wszelkiego zła)

Nie bądź smieszny... :stuck_out_tongue:

(Qbek50) #18

:badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin:

wedug mnie to ty zamiast kompa mozesz miec bufafaje.

Jezeli uwazasz ze torrent jest legalny to ci gratuluje :twisted:

:badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin:

(ws) #19

Mam Flashgeta i zainstalowałem sobie wtyczke do niego i on ściąga mi to co zapodam przez opere tyle że zwykle są to programy, nie wiem czy muzyke tez bedzie ciągnął czy może inna wtyczka jest wymagana.

Do ściągania multimediów najlepsze są programy, których tu lepiej nie będę wymieniał i twoja ściągaczka też jest niczego sobie.

(Heniu4) #20

detektyw 997 nie irytuj sie!!