Azureus

Witam

Mam problem ze ściągnięciem pliku przy pomocy azureusa… zatrzymało się na 98% i widze że ludziom od ktorych azureus chce ściągać też… na 98% . Czy jest możliwość ustawienia azureusa w ten sposób aby ściągał tylko od osób które mają 100%?

Pozdrawiam 8)

mysle ze to zależy od pliku a nie od programu !!

Właśnie zmieniłem w ustawieniach transferu ‘max. ilość połączeń’ na 200… pojawiło się wiecej osob ze 100% na razie nie idzie…ale zobaczymy… czy to bezpiecznie jest tyle ustawić? ile najlepiej? i czym sie rózni ‘max. ilość połączeń globalnie’? ile wy macie ustawione? :slight_smile:

Poczytaj o konfiguracji:

:arrow: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … wforum=122

:arrow: http://napisy.org/forum/archive/index.php/f-25.html

:arrow: http://www.free.of.pl/p/pawelr/configtorrent.htm

mister_wojtek

Jeżeli nikt nie seeduje całego pliku inaczej jeżeli nikt nie udostępnia całego pliku to wymienicie się między sobą częściami pliku, do momentu aż wszyscy będziecie mieli taki sam %. Dalej nie ma po prostu od kogo ściągnąć. Trzeba czekać aż seeder znowu się włączy a wtedy ruszy z kopyta, jeżeli oleje sprawę i nie włączy się ponownie to masz pecha.

Ustawienia ilości połączeń na torrent i globalnie najlepiej dać 0 (czyli brak ograniczeń) ale to też zależy od szybkości łącza i sprzętu.

Pozdro