Backdoor hupigon proszę o sprawdzenie loga

Tak jak napisałem w tytule ewido znalazł u mnie tego backdoora tylko nie wiem czy go usunoł .To już drugi skan i drugi raz go znalazł.Proszę o ewentualne rady jak go usunąć.Pod spodem wkleiłem loga

Mam nadzieję że zrobiłem wszystko dobrze Z góry dzięki.

Log czysty.

Gdzie ewido znajduje tego trojana? Podaj dokładną lokalizację do znajdowanego zainfekowanego pliku. Przeskanuj system ponownie i najlepiej wklej raport plus log z SilentRunners i log numer 1 z narzędzia L2Mfix.

Niestety usunołem go z kwarantanny w ewido .A po restarcie i ponownym skanie już go nie ma .Pamiętam tylko że był gdziś w system volume i jakieś numerki .Dzięki za zinteresowanie

System Volume Information to folder, w którym są przechowywane punkty przywracania systemu. Aby opróżnić ten folder należy wyłączyć na chwilkę przywracanie systemu. W tym celu należy kliknąć prawym klawiszem myszki na ikonę Mój komputer -> wybrać właściwości -> przejść na zakładkę Przywracanie systemu -> zaznaczyć opcję “Wyłącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach” i potwierdzić. Oczywiście potem z powrotem można włączyć przywracanie systemu, ponieważ bywa ono przydatne w przypadku awarii systemu.