Bad company 2 + Vietnam - sprzedaż

Witam

Może zadam głupie pytanie, ale chcę sprzedać grę Bad Company 2 z dodatkiem Vietnam i mamy pytanie.

Oczywiście posiadam oryginalną grę w wersji pudełkowej, natomiast do dodatku Vietnam mam tylko KOD, który otrzymałem przy zakupie z Allegro.

Chodzi mi o to, czy przy sprzedaży muszę podawać swój e-mail na który jest zainstalowana gra i hasło?? Czy porostu nowy użytkownik będzie mógł ja zarejestrować na przy pomocy swojego meila.

Pzdr

Także czy dobrze rozumiem jest potrzebny mu kod z pudełka i kod do Vietnamu tak???

tak, jeśli chcesz sprzedać tą gre to musisz sprzedać konto Origin a co za tym idzie dać do niego login i hasło, oczywiście po sprzedaży możesz sam zmienić maila jakiego poda kupujący i nie będziesz musiał “pokazywać” swojego ale i tak musisz oddać konto Origin a to czy sprzedaż z pudełkiem czy bez zależy tylko od ciebie bo obecnie to pudełko nie jest do niczego potrzebne.

praktycznie nie, kod został już użyty i przypisany do konta więc nie da się go użyć drugi raz, w tej sytuacji oba kody są tylko dowodem własności posiadanego konta.

Dzięki Panowie

No i grę muszę odinstalować, bo jeśli tego nie zrobię a ją sprzedam i ktoś się zaloguje po raz drugi na moje dane to co się wtedy stanie?? Będzie ban???

nic się nie stanie, a co miałoby się stać? przecież możesz się logować z różnych komputerów, nie ma ograniczeń co do tego ale jednocześnie tylko jeden komputer może być zalogowany. nawet jakbyś był zalogowany w origin i druga osoba chciałaby się zalogować na te dane to ciebie po prostu wyloguje. nie ma żadnego bana za wielokrotne logowania, twoje konto i nikogo nie obchodzi skąd i ile razy się logujesz, natomiast ban na konto będzie za to jak się dowiedzą o sprzedaży konto bo zgodnie z regulaminem origin nie wolno sprzedawać kont ale oczywiście każdy ma to gdzieś, wystarczy supportowi się nie “chwalić” że się kupiło konto i będzie ok, no ale ty sprzedajesz a nie kupujesz więc to już nie twój ból :stuck_out_tongue: